Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Tolunay Kafkas'tan Çaykur Rizespor'a ziyaret

12-12-2017 13:55:42
407 kez görüntülendi

Tolunay Kafkas'tan Çaykur Rizespor'a ziyaret

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Çaykur Rizespor'un altyapısına ait Mehmet Cengiz Tesisleri'ne ziyarette bulundu.
 
Kafkas, ziyarette, Çaykur Rizespor'un altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyeleri Serkan Karavin ve Habib Agun'la bir araya geldi.

Önemli bir altyapı projeleri olduğunu ifade eden Kafkas, "Bu kapsamda projeleri baktık. Federasyon olarak nasıl bir destek ve katkı sağlayabiliriz onun için görüşmeler yaptık. Federasyon olarak hazırladığımız projeler var. Bu projeler kapsamında da kulüplere destek olmak istiyoruz. Yardım isteyen kulüplere destek olmak için bu ziyaretleri yapıyoruz." dedi.

tolunay-kafkastan-caykur-rizespora-ziyaret-(1).jpg

Her şekilde Çaykur Rizespor Kulübü'nün arkasında olduklarını ifade eden Kafkas, "Çaykur Rizespor hak ettiği yeri bulur. Tekrar Süper Lig'e döner ve iyi şeylere imza atar. Büyük bir potansiyeli var." diye konuştu.

Ziyaretin ardından yönetim kurulu üyeleri Kafkas'a, Çaykur Rizespor forması hediye etti. 

tolunay-kafkastan-caykur-rizespora-ziyaret-(2).jpgtolunay-kafkastan-caykur-rizespora-ziyaret-(3).jpgtolunay-kafkastan-caykur-rizespora-ziyaret-(4).jpgtolunay-kafkastan-caykur-rizespora-ziyaret-(5).jpg

 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz