Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Rize MHP Milletvekili Adaylığından Şok İstifa !

14-04-2011 10:32:59
1417 kez görüntülendi

Rize MHP Milletvekili Adaylığından Şok İstifa !

Değerli Basın Mensupları, Saygıdeğer Hemşerilerim, 
 
Milletvekili Adaylığından çekilmiş olduğum konusunda bir bilgilendirme yapılmıştır. Ancak bazı sitelerde ki haberlerde bunun gerekçesinin yerimi beğenmediğim şeklinde bir açıklaması yapılmış olup, bu gerçeklere tamamen aykırıdır, kaldı ki açıklamamda bu şekil bir ifade de yer almamıştır.
 
Partime ve Davama hizmet için bu aşamada Ankara ve İstanbul'da ki seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde iştirak etmemin daha yararlı ve etkili olduğunu düşündüğüm için Rize'de ki Adaylıktan çekilmiş bulunmaktayım.  Gerekli düzeltmelerin yapılmasını önemle  rica ederim.
 
Allah'a Emanet olunuz.
Selam ve Saygılarımla,
 
O. Cem Kazmaz

 


Yorumlar

 1. .

  .
  Rizeli hiç bir zaman Cem KAZMAZ'ın değerini bilmedi bu gidişle de bilmeyecek. Ne belediye başkanlığı seçimlerinde ne de millet vekilliği seçimlerinde.

  Rizeliye Cem KAZMAZ gibi Rize'yi ileri taşıyacak kişilere ihtiyacı olmadığı anlaşılıyor.

  90 'lı yıllarda Mesut Yılmaz ve ekibi işbaşındaydı, 2000'li yıllar ve 2010'lu yıllarda ise R.Tayyip ERDOĞAN ve ekibi iş başında; yani son 20 yıldır Türkiye'yi Rizeliler yönetiyor ama Rize'de son 20 yılda ne değişti diye çıkıp baktığınızda hiç birşeyin değişmediğini görebilirsiniz. Yani son 20 yılda vekiller sadece maaş alıp, meclisteki oylamalarda el kaldırmıştır.

  Rizeli bu şekilde hiç birşey elde edemeyeceğini ne zaman anlayacak merak ediyorum.

 1. siyaset
  Rize cem beyin kıymetını bıldı ama cem bey rizenın kıymetını bilmedı takdır edersinizki siyaset beldede başlar ilçede devam eder ilde yoğrulur ankarada pişer cem bey ankaradakı hatırlı doslarının sayesınde liste başi bekledi ama görüldükü değerli genel başkanımız buna musade etmedı ve cem bey mhp .de siyaset yapma hakkını ebediten kaybetti yolu acık olsun

 1. yorum
  Sayın yorumcu kardaş.
  Biz Rizeliler 20 yıldır hiçbir fabrika bacasının tüttürülmediğini var olanların 30/40 yıl önce yapıldığını hep biliyoruz.
  Rizemiz için alternatif siyasetin ne olduğunu ;çaykurumuz satıldığında,derelerimizin suları ejderhalar tarafından içildiğinde,çalışan gençlerimiz taşaronların elinde köle gibi sömürüldüğünde,vb.işler başımıza geldiğinde ancak anlayacağız.
  Özgürlük ve müreffeh yaşam öldüğünde,rahmetli çok iyi insandı diyeceğiz elbette.
  Biz böylesini severiz.

 1. EN DOĞRUSUNU YAPTIN
  SN. KAZMAZ EN DOĞRUSUNU YAPTIN, RİZEDE Kİ BU KIYMET, DEĞER, KALİTE BİLMEZLELE ZATEN BU ŞEKİL YOLA ÇIKMAK DOĞRU OLMAZDI. SOYADINA YAKIŞAN HAREKET BUYDU. ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN. İLERİDE SANA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR BUNU BİLESİN

 1. yumuta hesabı
  cem beye bir nasihat,ihtiras ve hırs hiç iyi birşey deyildir,çünkü zarar ettirir insana,düşünki bir tavuğun var hergün bir yumurta yapıyor,ama hergün,ama sen günde iki yada üç yumurta yapması için tavuğu yedirip sıkıyorsun,tavuk ta zorlana zorlana dediğini yapıyor ama ölüyor,kim kazanıyor,kimse,ama siz kaybediyorsunuz,ya kardeşim sabırlı ol da günde bir yumurta al,hiç almamaktan iyidir

 1. Eğitim Nerde
  Sevgili öğretmenim:Birak fabrika bacalarınıda Eğitimdeki yerimizden bahset.Neden bu kadar gerilerdeyiz.Çocukları iyi eğitinki onlar fabrikalar kursun;o fabrikaların bacalarıda tütsün.Öğretmen çikar burada vasfini kullanarak yorum yaparsa onun yetiştirdiği öğrencilerde kağıttan fabrikalar yapar.

 1. MAALESEF!
  Bu anlamda en büyük görev ve destek elbette Çayeli’mizde siyaset yapan MHP’lilerin olmalıdır…

  Benim bu konuda ki tek endişem, yine Rize’mizde ehliyetsiz, silik, Rizeliler tarafından taktır edilmeyen hatta aday gösterelim de nasıl birisi olursa olsun, nasılsa biz Rize de başarılı olamıyoruz mantığıyla aday tespiti yapılmasıdır!

  Milliyetçi Hareket Partisi bu sefer Rize’mizde dikkatli ve şuurlu bir şekilde aday tespiti yapmalıdır.

  Buraya kadar yazdıklarım MHP’nin iç meselesidir… Eğer bu seçimde benim gönlümde ve Rizelinin de gönlünde ki aday olan Sayın Cem Kazmaz Bey birinci sıra adayı olursa Milliyetçi Hareket Partisinde, işte o zaman bizde genel seçimlere kadar Allah en güzelini Milletimize nasıp etsin diye dua edenlerden olacağız!...
  yanılmış olmayı isterdim ama maalesef "rizelinin gönlünde ki "aday gine yapılmadı...

 1. Benim Adayım
  Ben bütün bunlardan sonra gerçekleştirdikleri için Hayati Kork'un 1. sıradan aday yapılmasını istiyorum.Yorum YazKapat
Sosyal Medya'da bizi takip edin!

Sosyal Medya'da bizi takip edin!