Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Ovit Tünelleri Ne Olacak?

18-09-2007 14:23:26
1134 kez görüntülendi

Ovit Tünelleri Ne Olacak?

Özellikle seçim dönemlerinde partilerin en önemli vaatlerinden olan Ovit tünelleri konusunda herkes 60. Recep Tayip Erdoğan Hükümeti dönenimde güzel gelişmelerin olacağını beklerken aynı güzergah Karayolları Genel Müdürlüğü’nün duble yol proje ihalesi yapması herkesi şaşkına çevirdi.   

Oysa seçimden önce AKP Rize Milletvekili Bayram Ali Bayramoğlu’na konu sorulduğunda 1 tünelle değil Rize’nin 4 ayrı yerinden Erzurum’a geçiş tünelleri yapacaklarını söylemişti. Ali Bayramoğlu yaşanan gelişmelerden ne kadar haberdar bilinmez ama kendisi basında Almanya gezisi ile ilgili faaliyetleri yer alıyor.  

Konu ile ilgili sert tepki gösteren İkizdere Belediye Başkanı şunları söyledi: Erzurum karayolu 2640 rakımlı Ovit dağı geçidi için Karayolları Mevcut gidiş geliş yol 50 yılda tamamlandı. “Bu olmayacak duaya amin demektir” diyerek projeye tepki gösterdi.

Yorumlar


  1. biz bu üç kağıtçıya inanmayın derken millet bize kızıyodu.. inadına akepe diyenler, şimdi dolaşsınlar dağları.. o da almanyayı dolaşıyor bu arada :)Yorum Yaz