Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

İsmail engel tanımıyor

20-11-2018 16:50:51
1166 kez görüntülendi

İsmail engel tanımıyor

Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde özel eğitim gören İsmail Emre Mutlu engelleri spor yaparak aşıyor. Çayeli Sportif Faaliyetler Kulübü bünyesinde kikboks sporuyla çalışmalara başlayan İsmail Emre Mutlu hocalar eşliğinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Rize’nin Çayeli ilçesinde kısa bir süre önce kurulan ve dernek olmadan önce birçok sportif başarılar kazanan, Çayeli Sportif Faaliyetler Kulübü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kulüp Başkanı Ergün Çakmakçı, Başkan yardımcısı Adnan Engin Sofu ve Kulüp yönetimi Sporu yaygınlaştırmak ve aynı zamanda dezavantajlı gençleri de sportif faaliyetlerin içine çekmek için çalışmalar yürütüyor. Bu bağlamda Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde özel eğitim gören İsmail Emre Mutlu Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Psikologlarından Kadir Yüksel eşliğinde Çayeli Sportif Faaliyetler Kulübü bünyesinde Kikboks Boks, gibi sporların yapıldığı salonda eğitimlere başladı. Amaçlarının sporu herkese ulaştırmak olduğunu söyleyen kulüp yöneticileri herkes spor yapsın hiç kimse çeşitli nedenlerden dolayı geride kalmasın, amacımız daha çok spor yapan genç diye konuştu.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz