Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Çayeli'nden Türkiye birincisi...

29-06-2019 19:21:32
1633 kez görüntülendi

Çayeli'nden Türkiye birincisi...

Çayeli Yamantürk Ortaokulu öğrencisi Hazal Şezahat Bayraktar LGS'de 500 tam puanla Türkiye birincileri arasında yer aldı.

1 Haziranda yapılan Liselere Giriş sınavında Çayeli Yamantürk Ortaokulu öğrencisi Hazal Şezahat Bayraktar 90 sorunun tamamına doğru cevap vererek Türkiye birincileri arasına ismini yazdırarak Rize2nin gurur kaynağı oldu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Okul Müdürü Zafer Güngör "Yıl boyunca disiplinli ve düzenli çalışmanın sonucunda Hazal kızımız bu başarıyı yakalamıştır. Öğrencimizin bu başarıya ulaşmasında kendisine yol gösteren öğretmenlerimizi ve ailesini tebrik ediyorum. Çocuklarımız bizlerin geleceği her şeyin en iyisine layıktır. Onların emekleri bizler için çok değerlidir. Çayeli'mizin eğitim seviyesini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürüttüğü projeler ile daha da iyi yerlere getireceğimize inancımız tamdır" dedi.

İlçe Kaymakamı Mehmet Öztürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin Türkiye birincileri arasında yer alan Hazal Şezahat Bayraktar ve Yamantürk Ortaokulu Müdürü Zafer Güngör'ü makamlarında kabul ederek tabrik ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz