Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Çayeli Belediyesi'nde neler oluyor ?

12-07-2019 21:11:40
5580 kez görüntülendi

Çayeli Belediyesi'nde neler oluyor ?

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’nin meclis toplantısında ki gergin anları kendisin haberi olmadan bir kişi tarafından kaydedildi. Kaydedilen görüntülerde AK Partili meclis üyelerine yüklenen Çiftçi önce ‘Çaldınız’ diye sonra  ‘Adamlar gece gündüz kendisine mesai yazdılar çıkıp bir şey dedin mi?’ diyerek yüklendi. 

Sosyal Medyayı sallayan o ses kaydında şu ifadeler yer alıyor:

“Konuşuyorsunuz, çaldınız. 52 milyarı ödeyin, 300 lira  parayı ödeyin, her ay kiranızı ödeyin. Bu Çayeli halkının 5 yılını çalmak için uğraşıyorsunuz.  Şuan da bütün işiniz 15 yılı çaldınız bir 5 yılı daha nasıl çalarız diye bakıyorsunuz.  6 bin lira borcunuz var bırakıyorsunuz, birane satalım diyorum yok diyorsunuz. Bu milletin parasını çaldınız, adamlar gece gündüz kendisine mesai yazdılar çıkıp bir şey dedin mi? Adamlar plan bütçeyi burada açıkladı kime sordun bu para nereye gidiyor diye. Çalmak nasıldır, cebine koymak mıdır? Sahip çıkmamak çalmaktır, sahip mi çıktınız meclis olarak. Bana kral kesiliyorsunuz. Önceki belediye başkanına da aynı şeyi söyleseydiniz ya!”

Kaynak: Flash53

Yorumlar

  1. Sel temizliği
    Ben Başkanı 40 yılda bir taşarak kendine ait yatağını temizleyen dereye benzetiyorum.İnanıyorum ki kimse Çayelini geri bırakmak için seçilmez.Yürütüm yöntemi farklılıkları vardır.Başkan ben bu halka 5 yıl hizmet edeceğim diyorsa ona herkesin destek olması gerekir.Belediye mevzuatı ne diyorsa ona uyarım hiçbir kimse beni bundan geri döndüremez demesi taktiri gerektirir.Hem deklere ettiği hizmet hedeflerini de görüyoruz ki hepsi de çayeli halkının lehine olan işlerdir.Muhalefet ettiği söylenen arkadaşlarımızda duygu yoğunluğu yaşayarak bu tepkiyi veriyorlar.Tanıyoruz ki bu arkadaşlarımız akliselim insanlardır.Zaman içersinde hep birlikte iyi işlere imza atacaklardır.Başkanla birlikte çayeli halkının kanını emen tüm parazitleri temizleyeceklerdir.Mapavriyi tüm seçilmişlerin vesile olacağı güzel günler bekliyor.Yorum Yaz