Rize'de şiddetli yağışlar sonrası nerede, ne kadar hasar oluştu? Rize'de şiddetli yağışlar sonrası nerede, ne kadar hasar oluştu?

Vali Baydaş, İkizdere ilçesinde ilk olarak kaymakamlığı ziyaret etti. Vali Baydaş’ı kaymakamlık önünde İkizdere Kaymakamı Mustafa Salih Bayram, Belediye Başkanı Hakan Karagöz ve ilçe protokolü karşıladı.

Kaymakamlık makamında Kaymakam Mustafa Salih Bayram’dan ilçenin genel durumu ve devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı.  Vali Baydaş, buradan İkizdere Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Hakan Karagöz’den belediyenin çalışmaları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Vali Baydaş'a ziyaretleri sırasında İl Özel İdare Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı ve Genel Sekreter yardımcısı Yunus Emre Ayar eşlik etti.

İkizdere'deki ziyaretlerine devam eden Vali baydaş, tadilat çalışmaları biten İkizdere Yeni Camii’nde incelemelerde bulunarak emeği geçenlere teşekkür etti.

İlçedeki incelemelerinin ardından İkizdere Kaymakamlığının düzenlemiş olduğu kurumlar arası voleybol turnuvasının final maçını tribünden eşi Zeynep Baydaş ile birlikte takip eden Vali Baydaş, 12 takımın katıldığı turnuvada şampiyon olan Manlespor’un madalyalarını takdim etti. Burada yaptığı konuşmada spor aktivitelerinin önemine değinen Vali Baydaş, "Bu tür organizasyonlar kurumlarımız arasındaki kaynaşmayı ve iletişimi sağladığı gibi kurumsal aidiyeti de üst seviyeye çıkarmış oluyor" dedi.

Haber: Büşra Bayraktutan