İl Emniyet Müdürü Türesin, Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından karşılanan Vali Baydaş, karşılama mangasını selamlamasının ardından Şeref Defterini imzaladı. İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ile bir süre görüştükten sonra Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin de katıldığı bir toplantıda İl Emniyet Müdürlüğünün çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

İl genelindeki trafik durumu ve sorunuyla ilgili Trafik Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen sunumun ardından; trafik sorununu çözme noktasında yapılacaklar ile tespit ve çözümü konusunda değerlendirmelerin yapıldığını belirten Vali Baydaş, vatandaşın huzur ve güvenini sağlamak başta olmak üzere birçok konuda emniyet teşkilatının başarılı işler ortaya koyduğunu ifade ederek; mesai mefhumu gözetmeksizin gerçekleştirilen tüm çalışmalar için emniyet mensuplarına teşekkür etti. Rize’de görev yapacağı süre boyunca çalışmaların aynı kararlılıkla ve koordineli bir şekilde sürdürüleceğini belirterek emniyet personeline çalışmalarında başarılar diledi.

CNN International'dan Rize ve Trabzon belgeseli CNN International'dan Rize ve Trabzon belgeseli

Ziyaretlerin ardından Valilik makamına geçen Vali Baydaş; Rize İdare Mahkemesi Başkanı Mustafa Semih Öztürk, Türkiye Curling Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Kenan Şebin, Bilim ve İnsan Vakfı Genel Başkanı ve 23. Dönem Kırıkkale Milletvekili Turan Kıratlı, Çay Tv Haber Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Torlak, İş İnsanı Abdullah Alemdar, ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim ve yardımcıları Zeki Karaoğlu ile Erdinç Hatinoğlu’nun hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etti.

Haber: Tufan Kuleli