Son 16 Turu maçları programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda grup maçlarının tamamlanmasının ardından Son 16 Turu'na yükselen takımlar ve maç programı belli oldu.

SPOR 28.01.2016, 20:50 27.04.2020, 18:02
977
Son 16 Turu maçları programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası"nda grup maçlarının tamamlanmasının ardından Son 16 Turu"na yükselen takımlar ve maç programı belli oldu.

Gruplarını ilk iki sırada tamamlayan; Medipol Başakşehir FK, Amed Sportif Faaliyetler, Bursaspor, Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş., Sivas Belediye Spor, Beşiktaş A.Ş., Bucaspor, Çaykur Rizespor A.Ş., Galatasaray A.Ş., Akhisar Belediye Gençlik ve Spor, Trabzonspor A.Ş., Gaziantepspor, Torku Konyaspor, Kayserispor, Fenerbahçe A.Ş. ve Antalyaspor A.Ş. takımları Son 16 Turu"nda mücadele etmeye hak kazandı. Son 16 Turu"nda çapraz olarak A-B, C-D, E-F ve G-H grubunun birincileri diğer grubun ikincisi ile eşleşti.

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu maçları 30, 31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre ve grup birincilerinin sahasında oynanacak.

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu maçları programı şöyle:


ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SON 16 TURU

30 Ocak 2016 Cumartesi

FENERBAHÇE A.Ş.

KAYSERİSPOR

ÜLKER STADYUMU

20:45

31 Ocak 2016 Pazar

SİVAS BELEDİYESPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMP.

12:00

BURSASPOR

AMED SPORTİF FAALİYETLER

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

14:00

TORKU KONYASPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA

16:00

BUCASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

YENİ BUCA STADI

17:45

GALATASARAY A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

20:45

1 Şubat 2016 Pazartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş.

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

18:00

TRABZONSPOR A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:45

 

banner43
Yorumlar (0)
banner49
Günün Anketi Tümü
Ç.Rizespor'un yeni transferlerini başarılı buluyor musunuz?
Ç.Rizespor'un yeni transferlerini başarılı buluyor musunuz?
25°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Karagümrük 3 7
2. Galatasaray 2 6
3. Alanyaspor 2 6
4. Göztepe 2 4
5. Beşiktaş 2 4
6. Antalyaspor 2 4
7. Hatayspor 2 4
8. Fenerbahçe 2 4
9. Kasımpaşa 2 3
10. Erzurumspor 2 3
11. Sivasspor 2 3
12. Kayserispor 2 3
13. Konyaspor 1 1
14. Gaziantep FK 2 1
15. Trabzonspor 2 1
16. Gençlerbirliği 2 1
17. Malatyaspor 2 1
18. Denizlispor 2 1
19. Ankaragücü 1 0
20. Çaykur Rizespor 2 0
21. Başakşehir 3 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 3 7
2. Adanaspor 3 5
3. Samsunspor 2 4
4. Adana Demirspor 2 4
5. Tuzlaspor 2 4
6. Balıkesirspor 2 3
7. Bursaspor 2 3
8. Altınordu 2 3
9. İstanbulspor 2 3
10. Bandırmaspor 2 3
11. Ankaraspor 2 3
12. Ümraniye 2 3
13. Altay 2 1
14. Boluspor 2 1
15. Akhisar Bld.Spor 2 1
16. Eskişehirspor 2 1
17. Giresunspor 2 1
18. Menemen Belediyespor 2 1
Takımlar O P
1. Leicester City 2 6
2. Everton 2 6
3. Arsenal 2 6
4. Liverpool 2 6
5. Crystal Palace 2 6
6. Tottenham 2 3
7. Man City 1 3
8. Brighton 2 3
9. Aston Villa 1 3
10. Leeds United 2 3
11. Chelsea 2 3
12. Wolverhampton 2 3
13. Newcastle 2 3
14. Burnley 1 0
15. M. United 1 0
16. West Ham 2 0
17. Sheffield United 2 0
18. Fulham 2 0
19. Southampton 2 0
20. West Bromwich 2 0
Takımlar O P
1. Granada 2 6
2. Real Betis 2 6
3. Villarreal 2 4
4. Celta de Vigo 2 4
5. Valencia 2 3
6. Osasuna 2 3
7. Getafe 1 3
8. Cádiz 2 3
9. Real Sociedad 2 2
10. Real Madrid 1 1
11. Eibar 2 1
12. Huesca 2 1
13. Real Valladolid 2 1
14. Atletico Madrid 0 0
15. Barcelona 0 0
16. Elche 0 0
17. Sevilla 0 0
18. Levante 1 0
19. Deportivo Alaves 2 0
20. Athletic Bilbao 1 0
Namaz Vakti 26 Eylül 2020
İmsak 04:38
Güneş 06:03
Öğle 12:14
İkindi 15:36
Akşam 18:16
Yatsı 19:35