Bank Asya 1. Lig'de 2008 – 2009 sezonunun fikstür çekimi Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin Ataköy'daki Olimpiyat Evi'nde yapıldı.
Bank Asya 1. Lig'de ilk maçlar 30 Ağustos tarihinde oynanacak. İlk yarı ise 21 Aralık tarihinde oynanacak 17. hafta maçları ile tamamlanacak. Bank Asya 1. Lig'de ikinci yarı ise 3 Ocak 2008 tarihinde oynanacak 18. hafta karşılaşmaları ile başlayacak. Bank Asya 1. Lig, 3 Mayıs 2008 tarihinde oynanacak karşılaşmalar ile tamamlanacak.
Çaykur Rizespor, birinci haftada Rize Atatürk stadında Güngören Belediyespor ile karşılacak...
Bank Asya 1. Lig'de ilk yarı maçlarının programı şöyle;
1. HAFTA
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Sakaryaspor
Samsunspor - Kayseri Erciyesspor
Altay - Kartalspor
Kasımpaşa - Adanaspor
Karabükspor - Giresunspor
Malatyaspor - Karşıyaka
Çaykur Rizespor - Güngören Belediye
Boluspor - Manisaspor
Diyarbakırspor - Orduspor
2. HAFTA
Kayseri Erciyesspor - Kasımpaşa
Manisaspor - Çaykur Rizespor
Güngören Belediye - Malatyaspor
Karşıyaka - Karabükspor
Kartalspor - Samsunspor
Adanaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye
Sakaryaspor - Diyarbakırspor
Giresunspor - Altay
Orduspor - Boluspor
3. HAFTA
Diyarbakırspor - Boluspor
Kasımpaşa - Kartalspor
Karabükspor - Güngören Belediye
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Kayseri Erciyesspor
Samsunspor - Giresunspor
Altay - Karşıyaka
Çaykur Rizespor - Orduspor
Sakaryaspor - Adanaspor
Malatyaspor - Manisaspor
4. HAFTA
Karşıyaka - Samsunspor
Kartalspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye
Boluspor - Çaykur Rizespor
Güngören Belediye - Altay
Giresunspor - Kasımpaşa
Kayseri Erciyesspor - Sakaryaspor
Adanaspor - Diyarbakırspor
Manisaspor - Karabükspor
Orduspor - Malatyaspor
5. HAFTA
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Giresunspor
Adanaspor - Kayseri Erciyesspor
Sakaryaspor - Kartalspor
Diyarbakırspor - Çaykur Rizespor
Kasımpaşa - Karşıyaka
Samsunspor - Güngören Belediye
Altay - Manisaspor
Karabükspor - Orduspor
Malatyaspor - Boluspor
6. HAFTA
Kartalspor - Adanaspor
Kayseri Erciyesspor - Diyarbakırspor
Orduspor - Altay
Güngören Belediye - Kasımpaşa
Karşıyaka - Gaziantep Büyükşehir Belediye
Giresunspor - Sakaryaspor
Çaykur Rizespor - Malatyaspor
Boluspor - Karabükspor
Manisaspor - Samsunspor
7. HAFTA
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Güngören Belediye
Altay - Boluspor
Kayseri Erciyesspor - Kartalspor
Kasımpaşa - Manisaspor
Samsunspor - Orduspor
Karabükspor - Çaykur Rizespor
Adanaspor - Giresunspor
Sakaryaspor - Karşıyaka
Diyarbakırspor - Malatyaspor
8. HAFTA
Orduspor - Kasımpaşa
Karşıyaka - Adanaspor
Boluspor - Samsunspor
Güngören Belediye - Sakaryaspor
Giresunspor - Kayseri Erciyesspor
Kartalspor - Diyarbakırspor
Malatyaspor - Karabükspor
Çaykur Rizespor - Altay
Manisaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye
9. HAFTA
Samsunspor - Çaykur Rizespor
Kartalspor - Giresunspor
Sakaryaspor - Manisaspor
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Orduspor
Kasımpaşa - Boluspor
Altay - Malatyaspor
Kayseri Erciyesspor - Karşıyaka
Adanaspor - Güngören Belediye
Diyarbakırspor - Karabükspor
10. HAFTA
Çaykur Rizespor - Kasımpaşa
Manisaspor - Adanaspor
Orduspor - Sakaryaspor
Güngören Belediye - Kayseri Erciyesspor
Karşıyaka - Kartalspor
Giresunspor - Diyarbakırspor
Karabükspor - Altay
Malatyaspor - Samsunspor
Boluspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye
11. HAFTA
Kartalspor - Güngören Belediye
Kayseri Erciyesspor - Manisaspor
Diyarbakırspor - Altay
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Çaykur Rizespor
Kasımpaşa - Malatyaspor
Samsunspor - Karabükspor
Giresunspor - Karşıyaka
Adanaspor - Orduspor
Sakaryaspor - Boluspor
12. HAFTA
Karabükspor - Kasımpaşa
Çaykur Rizespor - Sakaryaspor
Manisaspor - Kartalspor
Orduspor - Kayseri Erciyesspor
Güngören Belediye - Giresunspor
Karşıyaka - Diyarbakırspor
Altay - Samsunspor
Malatyaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye
Boluspor - Adanaspor
13. HAFTA
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Karabükspor
Kayseri Erciyesspor - Boluspor
Adanaspor - Çaykur Rizespor
Kasımpaşa - Altay
Karşıyaka - Güngören Belediye
Giresunspor - Manisaspor
Kartalspor - Orduspor
Sakaryaspor - Malatyaspor
Diyarbakırspor - Samsunspor
14. HAFTA
Samsunspor - Kasımpaşa
Altay - Gaziantep Büyükşehir Belediye
Manisaspor - Karşıyaka
Orduspor - Giresunspor
Güngören Belediye - Diyarbakırspor
Karabükspor - Sakaryaspor
Malatyaspor - Adanaspor
Çaykur Rizespor - Kayseri Erciyesspor
Boluspor - Kartalspor
15. HAFTA
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Samsunspor
Giresunspor - Boluspor
Adanaspor - Karabükspor
Kasımpaşa - Diyarbakırspor
Karşıyaka - Orduspor
Kartalspor - Ç.Rizespor
Kayseri Erciyesspor - Malatyaspor
Sakaryaspor - Altay
Manisaspor - Güngören Belediye
16. HAFTA
Altay - Adanaspor
Çaykur Rizespor - Giresunspor
Diyarbakırspor - Manisaspor
Orduspor - Güngören Belediye
Kasımpaşa - Gaziantep Büyükşehir Belediye
Samsunspor - Sakaryaspor
Karabükspor - Kayseri Erciyesspor
Malatyaspor - Kartalspor
Boluspor - Karşıyaka
17. HAFTA
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Diyarbakırspor
Kartalspor - Karabükspor
Sakaryaspor - Kasımpaşa
Güngören Belediye - Boluspor
Karşıyaka - Çaykur Rizespor
Giresunspor - Malatyaspor
Kayseri Erciyesspor - Altay
Adanaspor - Samsunspor
Manisaspor - Orduspor