Rize'de nitelikli dolandırıcılık Rize'de nitelikli dolandırıcılık

Rizenin  huzuru ile asayiş ve güvenlik konularını görüşüldüğü toplantıya Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Gökmen GENÇ, Rize Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan KAYA, 43 mahalle muhtarı ve İl Emniyet Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürleri katıldı.

İl Emniyet Müdürü Türesin.Rizenin  huzur ve güvenliği için muhtarlarımızla işbirliğinin önemine vurgu yaparak Muhtarlarımızın karşılaştıkları sorunları ivedilikle birimlerimize aktarması ile güvenlik güçlerimizin daha etkin ve yerinde müdahalelerde bulunabileceğini belirtti.

Rize'de genel asayiş sorunları ile trafik konusunda alınan tedbirler hakkında da bilgi veren Emniyet Müdürü Türesin, “Muhtarlarımızla iletişimimizin devamı İlimizin huzuru ile asayiş ve güvenliği açısından çok önemlidir” dedi.

Toplantıda muhtarlarımız, karşılaştığı sorunları şube müdürlerimize de iletirken, Emniyet Müdürü Türesin, “Huzur ve güvenliğimiz için gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Sorunların çözümü konusunda gerekli önlemleri almaya devam edeceğiz. Hep birlikte ilimizin huzuru için çaba sarf edeceğiz” dedi.

Haber:Büşra Bayraktutan