Çeşitli turnuvalar yapılan gecede kazananlara ödülleri takdim edildi. Finale damga vuran ise Gökhancan Boşnakoğlu konseri oldu. Son dönemlerin parlayan yıldızı, Karadeniz müziğinin sevilen ismi Pomuli Gökhan, çalışanları adeta coşturdu. Bir de konuşma yapan ünlü sanatçı, Lale Lokantası’nın bir dünya markası olduğunu söyledi. Yemekleri ve vermiş olduğu kaliteli hizmet ile Çayeli’ni en güzel şekilde reklam ettiği için Çayeli adına tüm çalışanlara teşekkür etti.

Ayrıca yeni çıkacak şarkısını ilk olarak Lale Lokantası çalışanları için seslendiren Pomuli, çalışanlardan büyük alkış aldı.

Çalışanların motivasyonlarını her zaman en üst seviyede tutmak için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini ifade eden Lokanta Müdürü Faruk Kaya da; “Bu yaz tüm çalışanlar olarak çok yorulduk. Hizmet sektörü çalışanlarının yüzlerinin asık olma şansları yok. Lale Lokantası olarak çalışanlarımızın her yönden yüzlerini güldürmek istiyoruz. Çayeli’nin istihdamına  yaklaşık 110 personel ile katkıda bulunuyoruz. Çalışanlarımızın motivasyonlarını en üst seviyede tutmak için yaz sezonunda çeşitli etkinlikler yaptık. Bu etkinlikler kapsamında bu gece burada Gökhancan’ın da katılımı ile çok güzel bir program oldu. Çalışanlarımızın bir kısmı özel işleri nedeniyle katılamadılar ama etkinliklerimiz kış sezonunda da devam edecek.

Ben buradan öncelikle, çalışanlarımıza yönelik yaptığımız tüm planlarda yanımızda olan işletme sahibimize, yaz sezonu boyunca misafirlerimize en güzel hizmeti vermeye çalışan tüm lokanta personellerimize ve gecemize renk katan Gökhancan Boşnakoğlu kardeşimize teşekkür ediyorum” dedi. 
Gece, katılım sağlayanların hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.

Rize'de, şiddetli rüzgar nedeniyle 74 evin çatısı uçtu Rize'de, şiddetli rüzgar nedeniyle 74 evin çatısı uçtu