Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin merakla beklenen 65. bölümünden ilk tanıtım yayınlandı.

KIZILCIK ŞERBETİ KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan , Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alırken dizide bu isimlere Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Serkan Tınmaz, Özge Özacar, Rahimcan Kapkap, Selin Türkmen, Soydan Soydaş, Sevim Erdoğan, Özlem Çakar Yalçınkaya, Bahtiyar Memili, Vurgun Adalayı, Duygu Aslan eşlik ediyor.

Img 2132 Dhes

KIZILCIK ŞERBETİ 64. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Doğa’nın yeniden bir araya gelmek için istediği şartı yerine getirmekte zorlanan Fatih’i kötü günler beklemektedir.

Rüzgar’ın, Abdullah ile konuşması Nursema’yı çok zor durumda bırakır. Abdullah, kızının kanalda çalışmaya devam etmesine kesinlikle izin vermez. Rüzgar, yaptığı hatayı anlamıştır ancak artık çok geçtir.

Çimen, Kıvılcım’ın asistanı olarak şirkette çalışmaya başlar. Kıvılcım ve Çimen’in şirkette olması, Abdullah ve Ömer’in arasındaki ipleri git gide germektedir.

Nilay, adını verdiği kremin üretim aşamasını da yakından takip etmektedir.

Kıvılcım ve Ömer’in Ünal ailesini eve yemeğe davet etmesi büyük bir sürpriz ile sonlanacaktır.

Nursema’nın alacağı bir ödül için Ünallar törene hep birlikte gider. Pembe, kızını yeniden evlendirmek için harekete geçer ancak tüm çabaları Nursema tarafından bertaraf edilir.

Pembe ve Görkem arasındaki gerginliğe Nilay’ın da dahil olması çatışmayı çok büyük bir boyuta taşıyacaktır.

SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölümü 31 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'da!

Kaynak: Haber Merkezi