Dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamalarından Instagram, son zamanlarda yeni özelliklerle karşımıza çıkmaya başladı.

Daha önce GIF ile yorum yapma özelliğini duyuran şirket, şimdi de hikayeler için yıllardır çok talep edilen bir özelliği kullanıma sundu.

Instagram Hikayeler'de arama devri
Halihazırda Instagram kullanıcıları paylaştıkları hikayelerin kimler tarafından görüntülendiğini görebiliyor. Ancak bunun için kullanıcılar, listenin en altına kadar inmek zorunda kalıyor.

Yeni gelen özellik ile birlikte, hikayeleri kimlerin gördüğünü bulmak kolaylaşıyor. Kullanıcılar, ekranın üst kısmındaki arama çubuğu sayesinde, kimlerin hikayeyi gördüğünü aratarak da bulabilecek.

instagram-yillardir-beklenen-ozelligi-yayinladi-hikaye-paylasanlar_d8189730

29 Ekim'de emeklilere 5 bin lira yatacak mı? Cumhuriyet ikramiyesi 2023! 29 Ekim'de emeklilere 5 bin lira yatacak mı? Cumhuriyet ikramiyesi 2023!

Herhangi birinin hikayenizi izleyip izlemediğini görmek için artık kişiler arasında kaydırma yapmanız gerekmeyecek. Sadece bu arama çubuğuna kullanıcı adını yazıp izleyip izlemediğini görebileceksiniz.