Esra Erol'da programı 29 Mart Cuma günü, Mehmet Altun ve Rabia Altun çiftinin aldatma iddiasıyla çalkalandı. Mehmet Altun, eşini aldatmadığını savunurken, Rabia Altun eşinin dadıyla mesajlaşmalarını keşfettiğini ve bu durumun evliliklerini sorgulamalarına neden olduğunu söyledi.

Karabük'te seyir halindeki otomobil yandı Karabük'te seyir halindeki otomobil yandı

Altı yıldır evli olan Mehmet ve Rabia Altun çifti, Esra Erol'un programında evliliklerinin sarsılma hikayesini paylaştı. Mehmet Altun, eşi Rabia Altun'u çocuklarının dadısı Meryem ile aldattığı iddialarıyla karşı karşıya kaldı. Rabia Hanım, dadının genç ve çekici görünümünün işe alınmalarında bir hata olduğunu düşünüyor.

Mehmet Bey, eşini aldatmadığını ve dadıyı sadece ev işlerinde yardımcı olması için tuttuklarını savundu. Esra Erol'un programında, Mehmet Bey'e eşinin kıskançlık duygularını neden göz ardı ettiği soruldu. Mehmet Bey, herhangi bir yanlış anlaşılmayı önlemek için teknolojik takibe rağmen, dadıyla sadece iş için iletişim kurduğunu belirtti.

Ancak, dadı Meryem'in masaj salonunda çalıştığı bilgisi ortaya çıkınca, çift onu işten çıkarma kararı aldı. Rabia Hanım, çocuklarıyla birlikte babasının evine sığınarak yeni bir dadı arayışına girdi. Mehmet Bey ise yalnız kaldığı bir anda, ‘aklına şeytanlık girerek’, dadı Meryem'e mesaj attığını itiraf etti. Eşi bu mesajlaşmayı fark edince, Mehmet Bey'in sadakatini sorgulamaya başladı. Mehmet Bey'in tek hatası, merakına yenik düşüp ‘Nasılsın?’ diye bir mesaj atmaktı; başka bir ilişki iddiası yoktu.

Sskd Jpg

Esra Erol'un programında, Mehmet Bey ve Rabia Hanım'ın barışma umuduyla yola çıkan bu hikaye, izleyicilerin de empati kurmasını sağladı. Mehmet Bey'in bu basit mesajı, evliliklerini kurtarabilecek bir diyalog başlangıcı olabilir mi? Yoksa Rabia Hanım'ın şüpheleri daha derin mi? İzleyiciler, bu dramatik hikayenin sonucunu merakla bekliyor.

Esra Erol'un programı, bir yandan eğlence ve merak unsuru taşırken, diğer yandan da toplumsal sorunlara ışık tutuyor. Altun çiftinin yaşadıkları, birçok insanın yaşadığı güven ve sadakat meselelerini yansıtıyor. Programın sonunda, Mehmet Bey ve Rabia Hanım'ın ilişkilerini onarabilecekleri ve aile birliğini koruyabilecekleri umut ediliyor.

Kaynak: Haber Merkezi