DSİ 22. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen geleneksel Bahar Futbol Turnuvası'nda heyecan doruktaydı. Bugün oynanan final müsabakasında Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü, büyük bir başarıya imza attı.

Normal süresi golsüz eşitlikle sona eren müsabakada, penaltılar heyecanına sahne oldu. Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü takımı, rakibini penaltılarla mağlup ederek şampiyonluk kupasını kazandı.

Kupa töreninde Bölge Müdürü Fatih Kişi, şampiyon takıma kupasını takdim ederken, turnuvaya katılan ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti. Bölge Müdür Yardımcıları Deniz Kenanoğlu ve Ümit Yayla ise ikinci ve üçüncü olan takımlara madalya ve kupalarını verdi.

Turnuvada dereceye giren takımlar şu şekilde oldu: Şampiyon: MAKİNA İMALAT VE DONATIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İkinci: GİRESUN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Üçüncü: KALİTE KONTROL VE LABORATUVAR + EMLAK VE KAMULAŞTIRMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Ayrıca turnuvanın bireysel ödülleri de sahiplerini buldu:  Gol Kralı: EREN KARADENİZ (GİRESUN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ)  Fair-Play Ödülü: GÜMÜŞHANE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

DSİ 22. Bölge Müdürlüğü, sporun kardeşliğe ve dayanışmaya vesile olduğu bu güzel organizasyonda emeği geçen tüm takımlara teşekkür ederken, şampiyon Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü'nü tebrik etti. 

Kaynak: Haber Merkezi