Rize Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü'nde düzenlenen "Rehberlik Hizmetleri Uygulama Kursu"nun açılış programına katıldı. 21-25 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bu kurs, öğrencilerin hayatlarına değer katmayı amaçlayan önemli bir eğitim etkinliği olarak öne çıkıyor.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı İhsan Erkul'un da katıldığı açılış programına, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi'nin yanı sıra Şube Müdürü Selçuk Torpil, Enstitü yönetimi, eğitim görevlileri ve kursiyerler de iştirak etti. Açılış konuşmasında, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, rehber öğretmenlerin okullardaki rolünün büyük önem taşıdığını vurgulayarak, öğrencilere sağladıkları rehberlikle hayatlarına dokunmanın kıymetini vurguladı.

Rize'de ÇEDES Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı Rize'de ÇEDES Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı

21-25 Ağustos tarihleri arasında sürecek olan "Rehberlik Hizmetleri Uygulama Kursu," öğretmenlere öğrencilerin psikolojik, akademik ve sosyal gelişimini destekleme konularında güncel bilgiler sunmayı amaçlıyor. Kurs kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikler ve atölye çalışmalarıyla katılımcılara interaktif bir öğrenme deneyimi sunulacak.

Haber: Büşra Bayraktutan