BURSA (AA) - Bursa'da, Atış Grup tarafından yapılan Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi'nin 27 Ekim'de açılması planlanıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, çok sayıda kafe, restoran, mağaza ve sinema salonunun yanı sıra bir de müzenin yer alacağı DownTown Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezi, performans merkezi, gösteri havuzu, animasyonlu led ekranlarıyla Bursa'yı, Türkiye'nin ve dünyanın seçkin markalarıyla buluşturmayı hedefliyor.

Voltify, 30 farklı yeni nesil elektrikli araç modelini iş dünyasına tanıttı Voltify, 30 farklı yeni nesil elektrikli araç modelini iş dünyasına tanıttı

Yaklaşık 650 bin metrekare alanda "Hayallerin Şehri" sloganıyla hayata geçirilen DownTown'da, 17 bin metrekarelik yeşil alan, geleneksel alışveriş kültürünün yanında cadde mağazaları bulunuyor. 200 farklı markayla, misafirlerine yepyeni bir alışveriş deneyimi sunmaya hazırlanan DownTown, ulusal ve uluslararası markaları çatısı altında konumlandırıyor.

Aynı zamanda Bursa'da ilk kez yer alacak 30 markayı da bünyesinde bulunduracak DownTown Yaşam ve Eğlence Merkezi'nin 27 Ekim'de açılması planlanıyor.