Rize İŞKUR Kuraları Çekildi

Rize'de İŞKUR, Toplum Yararı Program (TYP) kapsamında İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okulların Temizlik işleri ile Güvenlik Hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla 674 kişi alacak.

BÖLGESEL 22.09.2020, 11:16 22.09.2020, 16:04
1501
Rize İŞKUR Kuraları Çekildi

ARDEŞEN GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Kenan Yapıcı, Melek Peşget, Muhammet Çakıcı, Nurtekin Yeralmaz, Aysel Kabıcı, Melahat İslamoğlu, Fatih Özyanık, Firdes Aslıyüksek, Mustafa Yılmaz, Muhammet Kaçalın, Yavuz Terzioğlu, Ahmet Paşa Aydın, Gülten Karaca, Murat Karakaya, Akif Ofluoğlu, Esra İslamoğlu, Abdullah Moral. 

ÇAMLIHEMŞİN GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Sunay Topaloğlu, Yaşar Günay, Havva Kuş, Arzu Özdoğan, Mustafa Kalay.

ÇAYELİ GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Züleyha Aslan, Ayşenurgüle Beşli, Esra Karaoğlu, Elif Suiçmez, Rüştü Kahyaoğlu, Mehmetali Gerz, Sevim Çepni, Oğuz Köse, Hatice Bayraktar, Hilmi Pehlevan, Kader Çakmak, Mümin Belik, Serkan Kesici, Ümit Yalçın Sipahi, Ece Atiş, Fatma Hervenik, Kader Kumuş.

DEREPAZARI GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Samet Karahasan, Serkan Kaya, Zeki Uğut, Aleyna Koto, Şafak Akgün, Halit Emre Akgün.

FINDIKLI GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Zeynep Demir, Canan Akman, Fatma Karadağ, Hülya Köse, Neşe Özturna, Erdem Akbulut, Kemalanıl Gökhan Özyıldız, Sinan Çukur, Nazmiye Civelek, Mehmet Ali Topaloğlu, Sait Tonyalı.

GÜNEYSU GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Kadriye Akmehmet, Suzan Alev, Yıldız Yılmaz, Hanife Turgut, Ramazan Yanık, Sinem Mercan, Bülent Özçelik, Mustafa Canım,  Abdul Kadir Karali, Emrah Şalcıoğlu.

PAZAR GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Muhammet Yavuz, Başar Genç, Serpil Demirci, Abdulkadir Bal, Murat Akşahin, Esra Yurdakul, Emre Terzi, Ayşe Pertek Aydoğdu, Sema Şanal, Emirhan Kılıç, Kubilay Sancak, Ali Albaş, Kübra Çamlı, Zeki Bal, Meryem Genç.

HEMŞİN GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ:  Özlem Gonca Usta, Meral Güzey.

RİZE MERKEZ GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Özlem Yılmaz, Zekiye Yqğcı, Yunus Emre Gündüz, Kader Nalbaş, Alev Avcı Şerefoğlu, Elif Bağdatlı, Fatih Çatıkkaş, Burak Avcı, Ahmet Kopuz, Mükerrem Uzun, Yunus Emre Öksüz, İbrahim Gümüş, Metehan Akgül, Nuray Tezel Kandemir, Meryem Aslan, Havva Avcı, Emre Pehlivan, Emre Berber, Neslihan Karaaslan, Zeliha Yılmaz, Sevim Nur Temizkan, Serkan Çelik, Ali Keleş, Selcan Nalan İslamoğlu, Ayşenur Kıymet Kuk, Özgür Furat, Mevlüt Solak, Volkan Karaaslan, Tülin Durak, Nazlı Tüylüoğlu, Gül Pınar Dinç, Erdem Aksu, Hamza Korkoğlu, Muhsin Kandemir, Saadet Uzun, İkra Sandallı, Serkan Yüksel, ismet Koto, Bekir Akpınar, Rahman Ceylan, Emine Öksüz, Hasan Kansız, Ertan Yazıcı, Muharrem Aydın, Serkan Yelken, Murat Bakır, Emine Öksüz, Şevket Dokumacı, Muhammet Özçelik, Abdulkerim Köse, Ebru Büyükkaya, Ümit Soykan, Uğur Erduğan, Burak Kantar, 

İKİZDERE GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Ruşen Akçe, Ayhan Baş, Dilek Yılmaz.

İYİDERE GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Dilek Kıroğlu, Mehmet Aksu, İhsan Çelik, Dilek Berktaş, Evren Kavalcı, Efkan Kardaşlar, Bilal Erkut, Bülent Tüfekçi,

KALKANDERE GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Cengiz Cebir, Tarık Yılmaz, Özlem Çolak, Onur Yavuz, Hüseyin Şahsi, Şule Çolak.

ARDEŞEN TEMİZLİK (ASIL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Gönül Kartal, Azize Yazar, Şennur Bozkan, Ayşe Bayrak, Meyrem Yapıcı, Sevim Babalık, Azize Çakır, Menekşe Gemici, Fatma Buçan, Ümmihan Kumbasar, Hatice Gümüş, Melek Özyanık, Hatice Türkücü, Ebru Erdem, Lütfiye Özkahraman, Dilber Kuyumcu, Elif Ergün,  Sebaat Kurtoğlu, Fatma Kalyoncu, Mehtap Berberoğlu Babalık, Hayriye Atakan, Leyla Ergene, Merve Karabulut, Fatma Birinci, Fatma Ayartepe, Lütfiye Özyanık, Ayşe Tutan, Ayla Kahveci, Şenay Kesimal, Fatih Mehmet Civaoğlu, Hasan Günba, Serpil Güner, Gürcan Gül, Fatma Ofluoğlu, Abdullah Kanoğlu, Alim Karakaya, Meryem Altıparmak, Elif Ocakçı, Reyhan Tepegöz, Fatma Yapıcı, Muazzez Şeremet, Emel İslamoğlu, Meliha Döne, Gamze Yüksel, Fatma Başural, Şennur Yanoğlu, Nigar Güner, Gülsüm Tşaar, Seda Koca, Fatma Birinci, Fatma Arslan, Hatice Delibaş, Emine Delibaş, Emine Tepegöz, Necmiye Öztürk, Abdullah Kulaberoğlu, Fatma Özçolak, Aynur Yılmaz, Şebnem Kulaber, Necla İslamoğlu, Betül Kulaber, Gülseven Yarıcı.

ARDEŞEN TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Reyhan Sormaz, Gülseven Döne, Güler Temur, Ayşe Civaoğlu, Neşe Eksilmez, Gülden Bozkan, Fatma Aloğlu, Fatma Kalaycı, Sümeyye İslamoğlu, Songül Kuru, Zeynep Dedecan, Zeynep Esmer, Ayşe Çamlı, Ayşe Kalyoncu, Elif Kumbasar, Ayşe Kızılhan, Emine Babalık, Hatice Çakır, Fatma Tepegöz, Fatma Önder, Asiye Navdar, Şirin Yarıcı, Ramazan Kalaycı, Melek Yankın, Türkan Çelik, Ayşe Günba, Rabiye Çavuşoğlu, Ayşe Çayırcı, Huriye Demirata, Serap Buçan, Hatice Koloğlu.

ÇAMLIHEMŞİN TEMİZLİK (ASIL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Emine Şatıroğlu, İnci Yağcı, Aynur Güvenç Sarıtaş, Nurettin Özay, Rabiye Çorbacı, Eyüp Karaman, Hafize Bergal, Zahide Yağcı, Yavuz Günay, Adem Karagöz, Ayşe Günay, Cihan Kalay, Orhan Kus, Filiz Kurkut, Ümit Kosanoğlu, Fatma Kuyumcu

ÇAMLIHEMŞİN TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Fatma Kosanoğlu, Havva Uzun, Osman Kosanoğlu, Yılmaz Aydın, Şükran Seçer, Kadirali Yeniçırak, Ali Kemal Çorbacı, Elif Kosanoğlu.

ÇAYELİ TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Hüsniye Çelik, Fatma Geniş, Özlem Şahin Bostan, Adil Yücel, Şükran Kurçenli, Elif Dereci, Meryem Kar, Fatma İyibaş, Fatma Kesici, Zinnet Aslan, Mehmet Sancaktutan, Yeter Korkmaz, Serap Hasta, Havva Bostan, Burhan Özkan, Elif Yalçın, Kadire Dilmaç, Hasibe Korkmaz, Arzu Çelik, Mehmet Suiçmez, Hande Kibar, Şeyman Meral, Ayişe Köse, Meymune Kartal, Murat Akyıldız, İhsane Arduç, Duygu Kambur, Aysel Çelik, Havva Pekşen, Adnan Al, İlknur Durmuş, Canan Baltacı, Berna Yılmaz, Goncagül Sandıkçı, Behice Azmanoğlu, Melek Kurçenli, Şefika Çolak, Melek Köse, Ayşe Aksoy Özan, Sevim Yazıcı, Sevim Suiçmez, Fatma Sarı Zengin, Ayça Köse, Nurcan Naroğlu, Fatma Sarı, Kadire Babasoy, Fatma Şimşek, Gülizar Şahin, Süheyra Yıldırım, Zeynep Kara, Tenzile Yılmaz, Özlem Güngör, Ayla Kutlu, Nadire Avcılar, Havva Suiçmez, Zeynep Saklı, Mehmet Saim, Esmeray Çolak, Ayşe Sarı Yılancı, Adnan Dereci.
 

Yorumlar (0)
banner49
Günün Anketi Tümü
Rize - Artvin Havalimanı'nın ismi Mesut Yılmaz Havalimanı olmalı mı ?
Rize - Artvin Havalimanı'nın ismi Mesut Yılmaz Havalimanı olmalı mı ?
19°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 6 16
2. Fenerbahçe 6 14
3. Galatasaray 6 10
4. Karagümrük 6 8
5. Çaykur Rizespor 6 8
6. Kasımpaşa 6 8
7. Antalyaspor 6 8
8. Malatyaspor 6 8
9. Göztepe 6 7
10. Erzurumspor 5 7
11. Başakşehir 6 7
12. Beşiktaş 5 7
13. Gaziantep FK 6 7
14. Sivasspor 5 7
15. Hatayspor 4 7
16. Konyaspor 5 6
17. Kayserispor 5 6
18. Trabzonspor 6 5
19. Denizlispor 6 5
20. Gençlerbirliği 5 4
21. Ankaragücü 4 1
Takımlar O P
1. Tuzlaspor 7 17
2. İstanbulspor 7 16
3. Adana Demirspor 7 14
4. Samsunspor 7 14
5. Ankara Keçiörengücü 7 13
6. Altınordu 7 13
7. Giresunspor 6 11
8. Altay 6 10
9. Balıkesirspor 7 10
10. Adanaspor 7 9
11. Akhisar Bld.Spor 7 9
12. Bursaspor 7 7
13. Menemen Belediyespor 7 6
14. Bandırmaspor 7 5
15. Ümraniye 7 5
16. Ankaraspor 7 4
17. Boluspor 7 3
18. Eskişehirspor 7 3
Takımlar O P
1. Everton 6 13
2. Liverpool 6 13
3. Aston Villa 5 12
4. Leicester City 6 12
5. Tottenham 6 11
6. Leeds United 6 10
7. Southampton 6 10
8. Crystal Palace 6 10
9. Wolverhampton 6 10
10. Chelsea 6 9
11. Arsenal 6 9
12. West Ham 6 8
13. Man City 5 8
14. Newcastle 6 8
15. M. United 5 7
16. Brighton 6 5
17. West Bromwich 6 3
18. Burnley 5 1
19. Sheffield United 6 1
20. Fulham 6 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 7 14
2. Real Madrid 6 13
3. Granada 6 13
4. Villarreal 7 12
5. Atletico Madrid 5 11
6. Cádiz 7 11
7. Osasuna 6 10
8. Elche 5 10
9. Getafe 6 10
10. Real Betis 7 9
11. Eibar 7 8
12. Barcelona 5 7
13. Sevilla 5 7
14. Valencia 7 7
15. Deportivo Alaves 7 7
16. Athletic Bilbao 6 6
17. Celta de Vigo 7 6
18. Huesca 7 5
19. Levante 6 4
20. Real Valladolid 7 3
Namaz Vakti 30 Ekim 2020
İmsak 05:14
Güneş 06:40
Öğle 12:07
İkindi 14:56
Akşam 17:24
Yatsı 18:44