Arhavi Belediye Başkanı  Turgay Ataselim, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Ak Parti Kızılcahamam Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı’na katıldı.

Toplantıda, 31 Mart yerel seçim sonuçları ve parti çalışmalarının yanı sıra ekonomi, enerji, tarım, ulaştırma, kültür ve turizm ile çevre konuları da ele alındı. İstişare ve değerlendirme kampı boyunca, ülke genelindeki belediyelerin sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Belediye Başkanı Turgay Ataselim, toplantıda Arhavi'de yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında yetkililere bilgilendirmelerde bulunarak, çeşitli istişarelerde bulundu. Ataselim, Arhavi'de projelerin ilerleyişi, karşılaşılan zorluklar ve gelecekteki hedefler hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Toplantı sonrasında Başkan Ataselim, "Bu tür istişare toplantıları, yerel yönetimlerin birbirleriyle deneyim ve bilgi paylaşımı yapması açısından çok değerli. İlçemiz için önemli projeleri ve yatırımları burada ele alma fırsatı bulduk. Arhavi'nin geleceği için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz," dedi.

Kaynak: Haber Merkezi