Artvin'de düzenlenen festivalin dördüncü gününde, nefes kesen güreş müsabakaları büyük ilgi gördü. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdari Amiri ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan’ın da katılımıyla festival coşkusu zirveye ulaştı.

Festivalin bu özel gününde Artvin’de bulunan değerli isimler arasında Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, Murgul Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım, Kemalpaşa Belediye Başkanı Erhan Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar yer aldı.

Ayrıca, CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, CHP Artvin İl Başkan Vekili Vehbi Yılmaz, CHP Artvin Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Yoldaş Gümüşkaya ve CHP Atakum İlçe Başkan Yardımcısı Melih Yılmaz da festivale katılan önemli isimler arasında bulunuyordu.

Festival, aynı zamanda Artvin’in ekonomik ve ticari hayatına katkı sağlayan isimleri de ağırladı. Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Ardahan Ticaret Odası Başkanı Çetin Demirci, Artvin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Şeref Öngüner, Bursa Artvinliler Dernek Başkanı Doç. Dr. Adnan Demirci ve Bursa Dersimliler Dernek Başkanı Murat Şengül de festivale katılarak destek verdiler. Nil-Koop Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Ayyıldız da festivalin renkli katılımcılarındandı.

Artvin halkı ve ziyaretçiler, festival boyunca düzenlenen etkinlikler ve güreş müsabakaları ile coşkulu anlar yaşadı. Festivalin bu özel gününde, güreş müsabakaları tüm heyecanıyla devam ederken, katılımcılar Artvin’in güzelliklerini ve kültürel zenginliklerini deneyimleme fırsatı buldu.

T.C. Artvin Belediye Başkanlığı, tüm vatandaşları festival coşkusunu paylaşmaya davet etti. Festivalin ilerleyen günlerinde de çeşitli etkinlikler ve sürprizlerle dolu programlar devam edecek.

Kaynak: Haber Merkezi