Artvin Valisi Cengiz Ünsal, 2013 yılında vatani görevini ifa ederken geçirdiği trafik kazası sonucu şehit düşen Piyade Er Ferda Ustabaş'ın Hopa ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti. Ziyaret esnasında şehidimizin kıymetli ailesinin bayramını kutlayan Vali Ünsal, “Şehitlerimizin emaneti her zaman başımızın tacıdır.” diyerek şehit ailelerine duyduğu saygı ve minneti dile getirdi.

Ziyaret sırasında Vali Ünsal, şehit Piyade Er Ferda Ustabaş'ın ailesine devletin ve milletin her zaman yanlarında olduğunu belirtti. Şehit ailelerinin bayramlarını tebrik ederek onlara moral veren Vali Ünsal, “Vatanımızın bağımsızlığı ve milletimizin huzuru için canlarını feda eden şehitlerimize olan borcumuz asla ödenmez. Onların geride bıraktığı emanetler bizim en değerli hazinemizdir.” şeklinde konuştu.

Vali Cengiz Ünsal’ın ziyareti, Artvin Valiliği'nin sosyal medya hesabından #Artvin, #KurbanBayramı ve #HayırlıBayramlar etiketleriyle paylaşıldı. Bu anlamlı ziyaret, bayramın manevi atmosferinde şehit ailelerine verilen değeri bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaynak: Haber Merkezi