Rize'de sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayan çocuk yaralandı Rize'de sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayan çocuk yaralandı

Çay İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Alim beraberinde, Yardımcısı Zeki Karaoğlu, Çaykur Pazarlama Daire Başkanlığı yetkilileri ve Çaykur İzmir Pazarlama Bölge Müdürlüğü yetkileriyle birlikte, Denizli, Muğla, Aydın ve İzmir bayilerini bulundukları illerde ziyaret ederek çalışma toplantıları gerçekleştirdi.

Çaykur Genel Müdür Alim ve beraberindeki yöneticilerle birlikte, Ege Bölgesi illeri ÇAYKUR bayileriyle yapmış olduğu ziyaret ve çalışma toplantılarında bayileri dinleyerek, onlarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Bu yıl sonuna kadar çay satışlarıyla ilgili verimliliği yükselteme ve tüketicilerin taleplerine yönelik yapılacak olan çalışmalarla ilgili kendilerini bilgilendirdi.

ÇAYKUR Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim; “Bayilerimizi yerinde ziyaret etmek ayrıca yeknesaklık sağlamak için, İzmir Bölge Müdürlüğümüze bağlı, Denizli, Muğla, Aydın ve İzmir bayilerimizle birlikte sağlıklı görüşmelerimiz oldu. Karlılık ve verimlilik açısından 2023 yılını çay satışlarımızdaki rakamlarının her geçen gün aratarak arzuladığımız rakamları elde etme noktasında, teşekkülümüzü ve tüm paydaşlarımızı mutlu edici sonuçlarla bu yılı kapatmak için, yılsonuna kadar hep birlikte ülkemiz genelinde, bölgelerimizle birlikte sahada çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızın sonucunda kazanan ülkemiz, çayımız, bayilerimiz, üreticilerimiz ve tüketicilerimiz olacaktır inşallah. “dedi.

Haber: Bayram Ali Kavalcı