Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Yeni bir özellik daha

23-10-2015 08:23:52
1956 kez görüntülendi

Yeni bir özellik daha

En popüler anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp'a iOS 9.1 güncellemesiyle birlikte 'hızlı mesaj' özelliği geldi. Bu uygulamayla birlikte artık uygulamayı açmadan kilit ekranında ve bildirim çubuğundan cevap yazabileceksiniz. Yani size gelen herhangi bir mesaja uygulamaya girmek zorunda kalmadan ekran kilitli olmasına karşın anında cevap verebileceksiniz.

WhatsApp'ı hızlı cevap özelliğiyle kullanmak için, uygulamayı güncellemenize gerek yok. Tek yapmanız gereken iOS sürümünüzü 9.1'e yükseltmek.

WhatsApp'ın bir diğer yeniliği ise Apple Watch oldu. Yine iOS 9.1 güncellemesiyle birlikte hızlı mesaj özelliğinde olduğu gibi uygulama güncelleme almadan Apple Watch'a destek vermeye başladı. Artık WhatsApp mesajlarınızı Apple Watch'ta da görebilir ve cevaplayabilirsiniz.

 

Yorumlar

  1. cayelili
    bu islevsellik androidlerde coktandir var . iphone iyidir yenidir diye kullaniyorsunuz ama herseyini geriden gelerek kullaniyorsunuz. neyse Androidi bir ara yakalarsiniz umarim. parcalarini bile baskasina yaptiran bir firmadan nasil olurda en iyiyi beklersiniz anlayamiyorum.Yorum Yaz