Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Verdi'yi şehit eden kişi gözaltına alındı

11-12-2018 13:37:34
1571 kez görüntülendi

Verdi'yi şehit eden kişi gözaltına alındı

Bugün saat 15.00 sıralarında polis memuru İsmail Hakkı Saracoğlu, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi vurarak şehit etti. İnsanlar yaşanan bu üzücü olayın ardından internette emniyet müdürünü vuran İsmail Hakkı Saracoğlu ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki İsmail Hakkı Saracoğlu kimdirİsmail Hakkı Saracoğlu kaç yaşında, nereli sorularının yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

İSMAİL HAKKI SARACOĞLU KİMDİR?

Rize kent merkezindeki İl Emniyet Müdürlüğü binasından silah sesleri duyuldu. Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, makam odasında bir polis memuru tarafından silahla vuruldu. Verdi, Rize Devlet Hastanesine kaldırıldı. Durumu ağır olan Verdi hayatını kaybetti.

Saldırıyı düzenleyenin Derepazarı İlçe Emniyet Amirliği Trafik Şube’de görevli polis memuru İsmail Hakkı Saracoğlu olduğu belirlendi. Saracoğlu’nun 14 yıldır polis memuru olduğu öğrenildi. Saldırganın da yaralı olduğu ifade ediliyor.

Derepazarı ilçesinde görevli polis memuru İsmail Hakkı Saracoğlu, Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ile görüşmek üzere İl Emniyet Müdürlüğüne geldi.Cep telefonu ve silahını güvenlikte bırakarak Verdi’nin makamına giren İsmail Hakkı Saracoğlu, bir süre görüştükten sonra buradan ayrıldı.

Cep telefonu ve silahını aldıktan sonra geri dönen İsmail Hakkı Saracoğlu, koşarak girdiği makam odasında, Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Personel Şube Müdürü Ercan Polat ile koruma memuru Yiğit Can Köksal’ı silahla vurdu.

TAYİN SORUNU VARMIŞ

Emniyet Müdürü Verdi ile yer değişikliği için görüşmek istediği öğrenilen İsmail Hakkı Saracoğlu, güvenlik güçlerince gözaltına alındı.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz