Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Vakıfbank Lisesi’nde Karne Töreni

25-01-2008 11:20:47
5141 kez görüntülendi

Vakıfbank Lisesi’nde Karne Töreni

Havanın yağmurlu olmasından dolayı okul salonunda yapılan törende konuşan Okul Müdürü Cemil BİLGİLİ şunları söyledi “2007-2008 Eğitim-Öğretim Yılının I. Dönemi bu gün sona eriyor. Tatilde kitap okuyun dinlenin sinema ve tiyatroya gitmeye çalışın. Bizler tatilde de okuldayız. Bir sıkıntınız olduğunda her zaman okula gelebilirisiniz.”

Daha sonra Liseler arası Masa Tenisi Kızlar kategorisinde il şampiyonu olan Çayeli Vakıfbank Lisesi Kız Masa tenisi Kız takımı aldıkları kupayı Okul Müdürü Cemil Bilgili’ye sundular. Okul Müdürü Cemil bu anlamlı davranışlarından dolayı Bahar Kaba, Saniye Öztürk ve Büşra Küçük’ kutladı. Okul olarak sizlerden Aksaray’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında aynı başarıları beklediklerini söyledi. Öğrencilere çeyrek altın hediye etti.

Daha sonra örnek davranışlar gösteren derslerinde başarılı, sosyal, kültürel ve eğitsel etkinliklere katılan öğrenciler onur belgesi ile ödüllendirildi.

 

 


 

 

 

Yorumlar

  1. ..
    YA KARNELERİ ALDIK AMA ZAYIF O BİÇİM KEŞKE CALIŞSAYDIK YA BU KADAR ZAYIF OLACAĞINI BİLSEM DAHA FAZLA ÇALIŞIRDIM YA OF Kİ NE OF OLSUN CANIM DAHA 2.DÖNEM VAR ÇALIŞIR DÜZELTİRİZ


  1. Ali Hocanın dişimi ağrıyor geçmiş olsun


  1. çok güzel bir fotoğraf olmuş ama kendimi göremiyorum

  1. :'(
    kütahyadan selamlar tebriklerYorum Yaz