Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Üzülmez ile yollar ayrıldı

03-09-2018 15:30:42
1265 kez görüntülendi

Üzülmez ile yollar ayrıldı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da giden kötü gidişatın ardından Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı.

Ç.Rizespor oynadığı 4 lig karşılaşmasında 2 puan toplayabildi.

Ç.Rizespor'dan konuyla alakalı olarak bir açıklama yapıldı. Çaykur Rizespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, "Ligin ilk 4 haftasının ardından gelinen noktada Çaykur Rizespor Kulübünün önünü açmak için bir değişime ihtiyaç duyulduğu kesindir. Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu bu değişim için tüm hususları dikkate alarak çalışma başlatmış bulunmaktadır.  Bu bağlamda Teknik Direktörümüz Sayın İbrahim Üzülmez ile ilk görüşme bugün gerçekleştirilmiş olup Salı günü bir görüşme daha yapılacaktır.

 

4 maç sonucunda 2 puan toplayabilen Çaykur Rizespor 10 puan kaybetmiş ve tüm spor camiası kaybedilen puanların şaşkınlığı dillendirmiştir.

 

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Sayın Hasan Kemal Yardımcı’nın Kaliteli bir ekip oluşturulması amacıyla sarf ettiği büyük çabanın neticeye yansımamış olması büyük taraftarımız gibi yönetim kurulunda da derin bir üzüntü oluşturmuş ve kötü gidişatın sonlandırılması için değişim kararı alınmıştır.

 

Taraftarımız emin olsun ki gerekli tüm değişim ve tedbirleri uygulamakta gecikilmeyecektir."

 

 
 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz