Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Trafik Sorunu Kalmayacak

09-09-2007 15:56:33
1796 kez görüntülendi

Trafik Sorunu Kalmayacak

Rize'nin Çayeli ilçesi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Baltacı, yıktıkları eski adliye binasının arsasını otopark olarak değerlendirmeyi düşündüklerini söyledi.

Baltacı, yaptığı açıklamada, ilçede yaklaşık 1.5 yıl önce hizmete açılan yeni adliye binasından sonra eski adliye binasının yıkılmasına karar verildiğini belirtti.

Yıkımını gerçekleştirdikleri eski adliye binasının arsasını otopark olarak değerlendirmeyi düşündüklerini ifade eden Baltacı, ''İlçemizde trafik ve park sorunu had safhaya ulaştı. Bu sorunu çözmek için eski adliye binasının yerini otopark yapacağız. Böylece otopark konusunda önemli mesafe kat etmiş olacağız'' dedi.

karaseniz gazetesi

Yorumlar


  1. çayeli'nin cengaveri. seni sevmeye devam ediyorum. niye? 1-Güleryüzlüsün 2-Alçakgönüllüsün 3-Para istesem cebini boşaltırsın 4-Daha ne olsun.


  1. Çayeli belediyesinde başkanla birlikte güzel bir uyumla çalıştıklarını görüyorum gerçekten çayelıne faydalı insanlar Allah utandırmasın sizi


  1. başkan, çayeline geldiğimde takayı çekecek yer bulamasam meydanda bırakır anahtarı da sana veririm ha. ona göre.

  1. YA NE ALAKA
    YA NE YAPİYÖNUZ.ÇAYELİNİN ÖNCELİKLE YENIYENI BIR HÜKÜMET KONAĞİNA İHTİYACI VAR.JANDARMA FILAN KALKIP.MALİYE LOJMANI YIKILIP.ARKADAŞİM. ŞİMDİ YENI YAPTIĞINIZ RİZE DOLMÜŞ DURAKLARININ ALTI BOŞTU NIYE DOLDURDUNUZ.ORASI YER ALTI PARKI YAPSANIZ YAA.YAA MİLLET YERI DELİYÖ PARK EDİY .SİZ BOŞALMİŞ YERI DOLDURDUNZU.ÜZTÜNU MİNUBUS PARKI YAPTINIZ. BÜYÜK DÜŞÜNMEK LAZIM.


  1. evet katılıyorum son yorumcuya. çayelinin altı tamamen oyulmalı ve çayeli her alanda ikiye katlanmalı. zannımca çayelinin altı ancak otopark ihtiyacına cevap verir. çünkü çayeli halkı gururludur dolmuşa binmez. ya gece yaya gider yada gündüz arabasıyla. araba deflasyonu


  1. ne yani şimdi çayelinin göbeğine otopark mı yapılacak ? Yeraltı otoparklarından haberleri yok bu genç abilerin.


  1. ŞU YER ALTİ PARKINDAN BAHSEDEN ARKADAŞA ÇOOK HAK VERİYÖM.NIYE O BOŞ YERI DOLDURDUNUZ.PARK YAPSANIZ YAA.SIZLER GEMÇ SINIZ AMA BÜYÜK DÜŞÜNEMİYÖNUZ.BIR KERE ORDA ADLİYE YERINDE PARK OLMAZ.ŞEHIRIN GÖBEĞİ.ORALAR YILIKIP YENIDEN DIZAYIN EDİLMELİİ BÜYÜK DÜŞÜN BÜYÜN.HALK ARTIK HERŞEYI TAKIP EDİP DEĞERLENDİRİYÖ.Yorum Yaz