Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

SON DAKİKA ! Çayeli Kaymakamı'nın görev yeri değişti !

01-09-2018 01:56:55
3318 kez görüntülendi

SON DAKİKA ! Çayeli Kaymakamı'nın görev yeri değişti !

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan basın duyurusuna göre 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 471 Mülki İdare Amiri'nin görev yerleri değiştirildi. Konuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ise Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kararnameye göre Serinhisar Kaymakamlığı'na Çayeli Kaymakamı Oğuz Şenlik atandı. Çayeli ilçesinin yeni kaymakamı ise Mehmet Öztürk oldu.

Cumhurbaşkanı kararıyla 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, aralarında vali yardımcısı ve kaymakamların da bulunduğu 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2. ve 3. maddeleri gereğince yapıldı. Konuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi de Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Yorumlar

 1. Aferun size
  Parayı yiyeceksiniz karşı çıkanı göndereceğiniz.sizin işiniz bu.gozunuzde duymayacak karşınızda.

 1. Aferun size
  Parayı yiyeceksiniz karşı çıkanı göndereceğiniz.sizin işiniz bu.gozunuzde duymayacak karşınızda.

 1. Yolun ve bahtın açık olsun..
  Çayeli seni unutmayacak...Reisin istediği kaymakam profili bu ama ..milletin istediği bu değil..

 1. RİZELi AKPARTİLİLER DEĞİL AKP LİLER!
  çayeline hep çalışkan kaymakamlar geldi ama Oğuz bey başkaydı kimin tavuğuna kış dedi bilmiyoruz ama iyi ki dedi devlet adamı olmak böyle birşey rizede ak parti siyasiyerrinin en kötüleri en işe yaramazları olduğu sürece ülkeyi 16 yıl değil 160 yıl rizeli cumhurbaşkanı yönetsede Rize yine aynı Rize maalesef!Yorum Yaz