Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

”Rizeliler bu önemli maça gelsin”

18-04-2018 18:09:07
881 kez görüntülendi

”Rizeliler bu önemli maça gelsin”

Sezon başından beri bir türlü istediği taraftar desteğini alamayan yeşil – mavili takımda hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Akın Çorap Giresunspor maçında taraftarlarını maça bekliyor.

Çaykur Rizespor yönetim kurulu üyesi ve taraftarlardan sorumlu yönetici İbrahim Tali, Giresunspor maçı öncesi verdiği mesajla ;” Yeşil – mavi bayrağını kapan maça gelsin. Artık evde oturma dönemi geçti, bu sezon belki de şampiyonluk turu atacağımız bir maça çıkacağız. Bundan önce maça gelen taraftarlarımız ayrı tutuyorum, onların hepsine teşekkür ediyoruz ama bir de çeşitli nedenlerden dolayı yıl boyu şehrin takımına destek olmayan yani maça gelmeyen taraftarlarımıza sesleniyorum. Artık sandıktan bayraklarınızı çıkartın ve yeşil – mavi formayı giyin, tüm Rizeliler bu önemli maça gelsin” dedi.

Sezon başında Hasan Kemal Yardımcı başkanlığında göreve geldiklerini ve tüm yönetim kurulu arkadaşları ile birlikte mesailerini Rizespor’a ayırdıklarının altını çizen Tali;” Başkanımız Kemal Yardımcı önderliğinde gece gündüz her şeyimizi Rizespor’un yeniden Süper lige çıkması yönünde çalıştık. Gelinen noktada bu başarının oluşmasında başta yönetim olmak üzere, teknik kadro, futbolcular, basın ve cefakâr taraftarlarımızın gayretlerinin büyük katkısı oldu. Maça gelmeyen Rize halkının da bu öz veriye karşılık takımlarına destek olma zamanı. Rizespor ve Rize şehri için herkesi Giresunspor maçına davet ediyoruz” ifadesini kullandı.

AJANS53.COM ÖZEL 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz