Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Rize'deki Protestoya Soruşturma

30-10-2007 17:07:50
1592 kez görüntülendi

Rize'deki Protestoya Soruşturma

Rize’de okulda olmaları gereken saatte terörü protesto yürüyüşüne katılan öğrencilerin okuduğu okulların müdürleri hakkında soruşturma başlatıldı.

Geçen 22 Ekim'de Rize’de düzenlenen terörü protesto yürüyüşüne sivil toplum örgütlerinin yanı sıra Ülkü Ocağı da çok sayıda öğrenci ile birlikte katılmıştı. Okulda olmaları gereken saatte yürüyüşe katılan öğrencilerin idarecileri hakkında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldı. İnceleme kapsamında 5 ayrı okulun öğrencilerinin yürüyüşe katıldığı belirlendi.

Milli Eğitim Müdürü Rasim Çelik, “Öğrenciler o saatte derste olmalıydı. Ama ders yerine yürüyüşe katıldılar. Öğrencilerin bir kabahati yok. okul idarecileri hakkında işlem başlatıldı”
 
Yorumlar


  1. soruşturma işleri bir bumerangtır müdür efendi. bugün sen onlara yarın birileri sana. varsın kurbağanın bağırsakları birgüm sonra öğrenilsin ne olacak. değmez mi şehitlerimize?

  1. sen nerde yaşıyosun sayın müdürüm
    sayın müdürüm sen 1 ayda teröre 30 evladını şehit veren bir ülkenin çimentosu,demiri olan dogu karadeniz bölgesinin bir ilinde yaşıyosun ve ne mutlu sanaki rize de milli egitim müdürü olarak görevdesin.ne olmuş çocuklar toplanıp köpekleri protesto etmişse unutmaki bizim anlayışımız MEVZU BAHİS VATANSA,GERİRİ TEFERRUATTIR anlayışına kuruludur.millet şehitleri için sokaklardayken abilerine katledenlere karşı o çocuklarda gerekeni yapmalıdır.bursa da bütün okullar tatil edildi bütün ögrenciler gösterilerdeydi ne oldu peki bir gün okula gitmedilerde bilgisizmi kaldılar.SAYIN MÜDÜRÜM SİZ VATANINI SEVEN OKUL MÜDÜRLERİNİ ÖGRENCİLERİ BIRAKINDA OKULLARDA HER TÜRLÜ İLLEGAL OLAYLARLA UGRAŞIN.ÖGRENCİLERİN ORDA YÜRÜMELERİ NE SİZE NEDE KENDİLERİNE NEDE BİR BAŞKASINA KÖTÜLÜK GETİRİR,AKSİNE VATANIN BÜTÜNLÜĞÜNÜN BİR GÖSTERGESİDİR.Yorum Yaz