Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Okulumuz Çayeli Projesi Start Aldı..

13-12-2018 14:31:30
1834 kez görüntülendi

Okulumuz Çayeli Projesi Start Aldı..

Çayeli'ndeki öğrenci ve veli işbirliğinin üst düzeyde sağlanmasını hedefleyen Okulumuz Çayeli Projesi hayata geçirildi.

Çayeli Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN, Rize Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet KÜÇÜK ve Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN ile çok sayıda davetlinin katıldığı projenin tanıtımı Çayeli Öğretmenevi ASO Kültür Merkezi Salonunda yapıldı.

Çayeli Kız Meslek Lisesi Rehber öğretmeni Şule YAKUPOĞLU tarafından projenin İçeriği hakkında bilgiler verildi.

Eğitim seviyesini yükseltmek adına; eğitimde en temel unsur olan öğretmen Her ay düzenli olarak yapılması düşünülen, ilçemizdeki Her türlü eğitim etkinliğine fayda sağlayacak çalışmaları kapsayan Proje, katılımcılar tarafından beğeni ile izlendi.

Ayrıca Çayeli Fen Lisesi Rehber öğretmeni Fatih AVCI tarafından, velilerimize yönelik Öğrenci Başarısında Veli Tutumlarımız ve Çocuklarımıza karşı Yaklaşım Biçimlerimiz ile alakalı çok verimli bir sunum gerçekleştirildi.

Toplantı sonunda ilçe Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK, “Bu tür projelerin ilçemiz için çok önemli olduğunu,  eğitim adına ilçemizde çok güzel ve olumlu çalışmaları yapıldığını gözlemlediğini,bu durumun ilçemiz için  memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

Çayeli İlçe kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK eğitimle ilgili her türlü etkinliğin icrasında üzerlerine ne düşüyorsa yapacaklarını ifade ettiler.

Program sonunda ilçe Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet KÜÇÜK tarafından katılımcılara aralık ayına ait tanıtım broşürü dağıtıldı.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz