Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Miniklerden anlamlı sergi

19-04-2019 15:47:33
1097 kez görüntülendi

Miniklerden anlamlı sergi

Çayeli Merkez Anaokulu öğrencileri ve velileri ile birlikte "Trafikte önce sen örnek ol" isimli proje kapsamında tasarlanmış olan kara, su ve hava taşıtlarının sunulduğu sergi açılışı yaptı.

Açılışa Rize İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, Rize İl Milli Eğitim Müd.Yard. Salih Yelkenci, Çayeli İlçe Kaymakamı Mehmet Öztürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin başta olmak üzere birçok kurum müdürü ve idari amirleri katıldı.

Çayeli Merkez Anaokulu Müdürü Binnur Kılıç açılışta yaptığı konuşmasında "Çayeli Merkez Anaokulu olarak yola çıkış noktamız trafikte farkındalık kazandırmak ve trafik kuralları konusunda toplumu bilinçlendirmektir. Okul olarak imza attığımız projelerde velilerimizin desteği ve katılımlarından son derece gururluyuz, çocuklarımıza değer katacak yeni projelerde de beraber olmayı ümit ediyoruz. " diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Sergi öncesi Çayeli Merkez Anaokulu öğrencileri İlçe Emniyet güçleri eşliğinde Farkındalık yürüyüşü gerçekleştirdiler. Yürüyüş Çayeli Merkez halkı tarafından oldukça dikkat çekti.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz