Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Minikler Tıp Bayramı unutmadı

14-03-2008 17:59:24
1478 kez görüntülendi

Minikler Tıp Bayramı unutmadı

Şahikalı öğrenciler Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek doktorların Tıp Bayramı'nı kutladı. Öğrenciler, öğretmenleri ile birlikte öncelikle Hastane Başhekimi Yahya Kesici'yi ziyaret etti. Öğrencileri kapıda karşılayan Başhekim Yahya Kesici'ye öğrenciler çikolata ikramında bulunarak, karanfil verdi. Daha sonra poliklinikleri teker teker dolaşan Şahikalı öğrenciler, tüm doktorlara karanfil dağıttı. Aynı zamanda doktorlara çikolata da ikram eden öğrencilerin ziyaretleri Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi doktorlarını memnun etti. Öğrenciler sırayla Diyetisyen, Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrah, Bevliye, Dahiliye, Ortapedi, Diş ve acil serviste bulunan doktorları ziyaret etti.

Öğrenciler tarafından ziyaret edilmelerini anlamlı bulan doktorlar ise, Şahikalı öğrencilerle yakından ilgilendi. Şahikalı öğrencilerin her yıl Tıp Bayramında kendilerini ziyaret ettiğini söyleyen İshakoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Yahya Kesici, "Çayeli Şahika öğrencileri bu günleri hiç unutmuyorlar. İnsana değer veren bir anlayışla yetişen bu çocuklarımız, bizleri ziyaret etmeleri hayli anlamlı geldi bana. Yoğun sitres altında çalışan bizlere, miniklerin ziyaret etmesi, ciddi moral ve motivasyon oldu." dedi.

Yorumlar

  1. kutlu olsun
    "Çayeli Şahika öğrencileri bu günleri hiç unutmuyorlar. İnsana değer veren bir anlayışla yetişen bu çocuklarımız,gelecek nesilin yetirşmesinde bir örnek oluyor bizlere. Tüm öğretmen ve öğrencilerini kutluyorum.Yorum Yaz