Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Milletvekili Avcı, “ Şimdi Vazife Sırası Bizdedir”

05-07-2018 10:32:54
904 kez görüntülendi

Milletvekili Avcı, “ Şimdi Vazife Sırası Bizdedir”

Haber: İbrahim Bilgil

AK Parti Rize milletvekili Muhammed Avcı seçimlerin hemen ardından teşekkür ziyaretlerine başlayarak, “ Şimdi vazife sırası bizdedir. Bizlere destek verdiniz. Yüzümüzü kara çıkarmadınız. Bizlerde Rizemiz için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Muhammed Avcı teşekkür ziyaretlerine Salarha vadisinden başladı. Avcı; Salarha beldesi, Dörtyol, Yiğitler, Elmalık ve Taşköprü köylerine giderek hemşerileriyle kucaklaştı. 24 Haziran seçimlerinde verdikleri destek için teşekkür etti.

Milletvekili Avcı ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada kendilerine destek veren tüm hemşerilerine teşekkür ederek, “ Bize destek verdiniz. Yüzümüzü kara çıkarmadınız. Şimdi vazife sırası bizdedir. Milletvekili arkadaşlarımız, teşkilatımız ve belediye başkanlarımızla el ele vererek hizmet üretmek zamanıdır. Bundan sonra önümüzdeki beş yılın hizmetler planlamasını yapacağız. Ona göre de çalışmaya başlayacağız. Bütün komşularımıza bütün akrabalarımıza tekraren teşekkür ediyorum. Size seçimden önce bu kardeşiniz sizleri mahcup etmeyecek demiştim. İnşallah sizleri mahcup etmeyeceğiz. Sizin yüzünüzü kara çıkarmamak için uğraşacağız. Hep beraber el ele vererek sizin de desteğinizle Rizemiz için çalışacağız. Artık vazife sırası bizdedir. Sizler üzerinize düşen görevi yaparak hem cumhurbaşkanımızı tekrar ülkenin başına getirdiniz hem de bizleri meclise gönderdiniz. Bizlerde üzerimize düşen vazifeyi eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için çalışacağız.” dedi.

Milletvekili Muhammed Avcı ayrıca Şoförler Odası Başkanı Turan Akbulut ve Rize Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Güven Aksoy’u da ziyaret ederek teşekkürlerini iletti.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz