Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

MHP'nin adaylarından Çayeli'ne ziyaret

26-05-2018 09:21:27
834 kez görüntülendi

MHP'nin adaylarından Çayeli'ne ziyaret

MHP Rize Milletvekili adayları Serkan Birben, Mehmet Can Tüfekçi ve Semra Aksu Ramazan ayı olmasına rağmen günde iki program yaparak çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Gittikleri her bölgede büyük bir ilgi ve alaka ile karşılaşan Mhp Milletvekili adaylarının neşesi gözlerden kaçmadı.

Milletvekili adayları vatandaşlarla sohbet ederken seçimde nasıl oy kullanacaklarını anlattı. Cumhur ittifakı dolayısıyla Cumhurbaşkanı adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ifade eden adaylar, Milletvekilliğinde ise ÜÇ HİLAL’li MHP’ye OY istiyor.

serkan-birben-001.jpg

15 Temmuz gecesindeki duruşundan dolayı MHP ye oy vereceğini ifade eden seçmenler, vekil adaylarına da “gönlünüz rahat olsun, oyumuz sizin. Rize’den en az bir MHP'li vekili meclise göndereceklerini ifade ettiler

Milletvekili adayları Rize ve Rizelinin sorunlarına ne kadar hakim olduğunu göstermesi vatandaşlar tarafından taktirle karşılandı. Özellikle Rize’nin milletvekili olacağız söylemi seçmen tarafından karşılık görmektedir. Yoğun ilgi gösterilen MHP heyeti, iftar davetlerini geri çevirmemek adına, vekil adayları ayrı ayrı programlara katılmak zorunda kalıyor.

24 Haziran akşamına kadar devam edecek çalışmalar kapsamında; MHP RİZE İL BAŞKANLIĞI 31 mayıs 2018 Perşembe akşamı Yakamoz Restaurantta Geleneksel İftar Programı düzenleyecek.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz