Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Koray Aydın Rize'ye gelecek

10-12-2019 19:41:43
2034 kez görüntülendi

Koray Aydın Rize'ye gelecek

İYİ Parti Rize İl Başkanı Av. Ayşegül Özyanık yaptığı açıklamada partisinin genel başkan yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın’ın Rize’ye geleceğini söyledi.

Özyanık açıklamasında İYİ Partinin her geçen gün büyüdüğünü kaydederek, “Partimize Rize’den her gün başka partilerden istifa ederek yeni katılımlar oluyor. Partimize üye olanları kamuoyuna tanıtmak için 22 Aralık Pazar günü İsmail Kahraman Kültür merkezinde bir katılım töreni düzenleyeceğiz. Bu törene İYİ Parti Teşkilatlanma Başkanı Koray Aydın Bey’ de gelecek” dedi

İYİ Parti Rize İl Başkanı Av. Ayşegül Özyanık, İYİ Partinin bir cesurlar hareketi olduğunu ifade ederek, “İki yıllık bir partiyiz. Yeni bir parti olmamıza rağmen katıldığımız ilk genel seçimde yüzde 10 barajını yakaladık. Seçimden sonra da partimiz hızla büyümektedir. Her gün partimize katılımlar oluyor. Partimize yeni katılan arkadaşlarımıza şahsım ve partim adına kendilerine teşekkür ediyorum. İYİ Parti ailesine her gün katılımlar artmaktadır. Rize İYİ olacak. Türkiye İYİ olacak” dedi.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum YazKapat