Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Kaymakam Şenlik makamında kabul etti

05-04-2018 13:03:31
1291 kez görüntülendi

Kaymakam Şenlik makamında kabul etti

Çayeli Anadolu İmam Hatip Lisesi mehteran takımı kısa süre önce kurulmasına rağmen sergilediği performansla herkesin takdirini topluyor.

Okul müdürü Mehmet Kamil CİHANGİR’in önerisi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleri ile bir ay gibi kısa bir sürede kurulmasına rağmen öğrencilerin gayretli çalışmaları memnuniyet yarattı. 40 bin TL masraf edilerek kurulan ve 30 öğrencinin yer aldığı Çayeli Anadolu İmam Hatip Lisesi mehteran takımı çaldığı birbirinde güzel parçalar ile Çayeli halkından büyük beğeni alıyor.

Okul müdürü Mehmet Kamil CİHANGİR; “Çayeli’nde mehteran takımı kurmak en büyük hayallerimdendi. Çalıştığım okulda bunu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Mehteran takımının kurulmasında maddi sıkıntılarımızın karşılanmasında bizlere tam destek veren Selim TEMURCİ  Bey’e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN’e teşekkür ederim. Mehteran takımını kurulmasında ve öğrencilerin yetiştirilmesinde büyük emeği geçen Müzik Öğretmeni Oğuzhan BEKTAŞOĞLU hocama da ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Çayeli Anadolu İmam Hatip Lisesi mehteran takımı Kaymakamlık Binası önünde verdiği kısa konser vatandaşları ilgisini çekti. Konser sonrası mehteran takımı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN ve İlçe Kaymakamı Oğuz ŞENLİK’i makamlarında ziyaret ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz