Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Erdoğan'dan 'üzülme' telefonu

29-11-2007 13:02:35
1573 kez görüntülendi

Erdoğan'dan 'üzülme' telefonu

Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, başörtülü olduğu için Kozan Kaymakamı ve Garnizon Komutanı tarafından ödül töreninde kürsüden indirilen İmam Hatip Lisesi 11. sınıf öğrencisi Tevhide Kütük'ü telefonla arayarak üzüntülerini ilettiler.

Başbakan Erdoğan, "üzülmeyin" diyerek teselli ettiği Tevhide ve ailesine "Bu haksızlıklar birgün mutlaka bitecek" dedi.

ERDOĞAN AİLE İLE 10 DAKİKA GÖRÜŞTÜ

Tevhide Kütük'ün babası Arif ve annesi Gülsiye Kütük'ün verdiği bilgilere göre Başbakan Erdoğan, önceki akşam telefonla kendilerini arayarak, yaklaşık 10 dakika görüştü. Erdoğan, baba Arif Kütük, anne Gülsiye Kütür ve Tevhide Kütük ile ayrı ayrı görüştü. (Behçet Güngör/Yenişafak)

Yorumlar

  1. TÖVBE TÖVBE
    şimdı gülermısın ağlarmısın dıyeceğim ama ağlanacak bu halımıze gülmek şöyle dursun kahrolmak gerekır...habere bak Allah aşkına!..neymış başbakan telefon açıp üzülme dıye tesellı etmış kızımız..ıyı bende tesellı edeyım barı..üzülme bacım,bu da geçer!

  1. MERAK EDİYORUM
    BAŞBAKANIMIZ TEVHİDE HANIMLA 10 DAKIKA GORUŞMUŞ. MERAK EDİYORUM ACABA ONA NEDEDİ. HERHALDE SEN ÜZÜLME İNŞALLAH BİRGÜN BİZİM DÜŞÜNCEMİZDE BİRİKTİDAR GELECEK SENİN MESELENDE OZAMAN HAL OLACAK DEMİŞTİR. ALLAH SONUMUZU HAYR EYLESİN.


  1. milletim, sen böyle putlar yaratır sonra döner onlara taparsın sen bunu hep yaparsın cebinde paran yok kahraman yaratmaya vaktin çokYorum Yaz