Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Düğün fotoğrafçılığında her şey görerek başlar

11-04-2015 14:37:51
2877 kez görüntülendi

Düğün fotoğrafçılığında her şey görerek başlar

Evet her şey görerek başlar. Görerek âşık oluruz, görerek alış veriş yaparız, görerek seviniriz, sesleri bile kulaklarımızla görürüz. Gördükçe hatırlar ve hatırladıkça görmek isteriz. Yani görmek bizim için her şeydir. Sevdiğimizi görünce seviniriz ve sevdiklerimizi hep görmek isteriz. Bazen görünce hüzünlenir, bazen de görmek istemediklerimizi görürüz. Ama hep bir şeyleri, bir yerleri görürüz ya da görmek için her şeyimizi veririz. "Görerek sevdiğinizle evleniriz ve gördüklerinizi unutmamak için düğün fotoğrafçısı çağırırsınız düğününüze. Gördükçe hatırlamak, hatırladıkça görmek için. Yani görmek insanın olmazsa olmazıdır. Görmeyince özler, gördüğünüzde doyamazsınız. Düğün Fotoğrafçısı da görmeyince özlediklerinizi sizlere göstersin diye var olan bir değerdir. Demiştik ya insan görerek sever. Düğün fotoğrafçısı en güzel anlarınızı sizin için ölümsüzleştirirler." Düğün Fotoğrafçısı Görmek dedik ya en başta. Sadece sevmek için görmeyiz. Bazen de almak için, gurur duymak için görürüz. İsteriz ki herkes görsün, herkes gurur duysun. Gurur duyamayanlar da gördükçe burunları sızlasın diye gösteririz. Ürün fotoğrafçısı çağırırız ürettiklerimizi, gururumuzu belgelesin, herkese gösterebilelim diye görüntülesin. Ürün fotoğrafçısıdır aslında bizlere ürünleri ulaştıran, hatta her olmayacak detayları ve güzellikleri bizlere gösteren. Küçücük bir detaydır belki de onu sevmemize yetecek olan. Bazen bembeyaz bir gelinliğin üzerindeki süsleri, bazen devasa bir makinenin bütün ayrıntılarını ulaştırır bizlere. Ekmeğin buğusunu, gülün kokusunu gülümsemenin masumiyetini taşır fotoğraflar. Fotoğraflar bazen bir otomobile bizleri hayran ederken, diğer yerde küçücük bir ürünün büyüsünü ve hikâyesini taşır bize fotoğraflar. Düğün fotoğrafçısı Düğün fotoğrafları sadece salonda mı çekilir. Düğün fotoğrafçısı İstanbul’ un en güzel mekânlarında, en özel yerlerde sizi ve aşkınızı görüntüleyerek mutluluğunuzu ölümsüzlüğe taşır. Görmek sevmenin başıdır demiştik ya, işte bu başlangıcı Düğün Fotoğrafçısı İstanbul’ un eşsiz ve doyumsuz manzaraları arasında fotoğraflayabilirsiniz. İsterseniz bir ömür boyu unutmadan, hatırladıkça görmek ya da gördükçe hatırlamak için. Dilerseniz en mutlu gününüzü farklı açılardan çekerek, farklı bir atmosfer yaratabilen ve sizlere görmeye doyamayacağınız muhteşem fotoğraflar çekerler. Sizin için, aileniz için, çocuklarınız ve sevdikleriniz için en güzel hediyedir anılarınız ve yaşamınız. Mutluluğunuzun gizli şahitleridir düğün fotoğrafçısı İstanbul’da.

Sinan Yazıcı

 

 Sinan Yazıcı görsel sanatlar, sadece bir fotoğraf veya kameraya çekme işini değil bir sanatı icra etmeyi, anıları ölümsüzleştirmeyi, ürünlere anlam vermeyi amaçlamıştır. Bu sebeple Sinan Yazıcı görsel sanatlar başarısı ile sevginin, masumiyetin ve mutluluğun meydana getireceği hayatın tadı ile yepyeni bir renk oluşturacaktır. Sinan Yazıcı görsel sanatlar; Düğün Fotoğrafçısı, Ürün Fotoğrafçısı, Moda Fotoğrafçısı ekibiyle İstanbul'da ve tüm Türkiye'de profesyonel fotoğraf çekimi yapmaktadır.

 

Yorumlar

  1. Tebrikler
    Sanatı her alanda, her yerde ve her zaman öncü olarak gören ve icra eden bu tür arkadaşlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Sanat toplum içindir.

  1. Tebrikler
    Sanatı her alanda, her yerde ve her zaman öncü olarak gören ve icra eden bu tür arkadaşlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Sanat toplum içindir.Yorum Yaz