Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Denizcilik Meslek Lisesinden Ziyaret

27-11-2007 14:59:32
4045 kez görüntülendi

Denizcilik Meslek Lisesinden Ziyaret

Geçen hafta sonu ilimizi ziyaret eden TCG İSKENDERUN A1600 gemiyi ilimizden birçok kişi kurum ziyaret etti. Denizcilik Alanında gelişen teknolojileri yerinde incelemek ve özellikle Askeri alandaki yenilikleri bizzat görmek için Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi tarafından bir gezi düzenlendi. Gezi programına okulun öğrenci ve öğretmenleri katıldı. Öğrenciler derslerde teorik olarak gördükleri bilgileri yerinde görme imkânları oldu.

Öğrencilerin mezun olduklarında çalışabilecekleri gemileri yakından görmeleri İşletmelerde Mesleki Eğitimlerine gitmeden bir gemiyi görmelerinin çalışma ortamlarının nasıl olacağını bilmelerinin onlara olumlu katkılar sağlayacağını belirten okul yöneticileri ve öğretmenleri ziyaretin verimli olduğunu belirttiler.

Öğrencilerinde böyle büyük bir gemiyi yakından gördükleri için oldukça etkilendikleri gözlerdi.

 

 

 

Yorumlar


  1. Çayeli'nin gururu Denizcilik Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin çalışmaları bizleri memnun ediyor. Türkiye'de az sayıda bulunan bu okullardan birinin de ilçemizde olması gençlerimiz açısından bir şans. Bir-iki defa okulu ziyaret ettim, sahip oldukları yenilikleri yakından görme imkanı buldum. Öğretmenleri çok sıcak ve yetenekli. Çalışmalarında başarılar dilerim. Not: Fotoğraf çok güzelde gölgenin kime ait olduğunu anlayamadık.

  1. gölge
    gölge okul müd yrd.Dursun Esmer e ait henüz acemi fotoğrafcı.


  1. Dursun bey'in böylesine berbat fotoğraf çekmesine üzüldüm. Demekki pahalı makine iyi fotoğraf çekmiyor. Önemli olan makine değil, çeken olsa gerek. Dursun Beye tavsiyem o makineyi bilen birisine versin


  1. Dursun, bu tür gezilerde makamında dursun.

  1. Denizcilik Meslek Lisesi
    Gerçekten kutlarim arkadaşları her geçen gün daha iyiye gidiyorlar. Çayelinde Denizcilik alanında yaptıkları yenilik ve çalışmaları takdire şayandır. Tüm Çayelinde denizciliği sevdirmeyi başardılar. Başarılarının devamını dilerim.Yorum Yaz