Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Çayeli’nden yeni bir yıldız daha yükseliyor

02-05-2017 17:29:12
5118 kez görüntülendi

Çayeli’nden yeni bir yıldız daha yükseliyor

Çayelili İbrahim Bilgil son zamanlarda rol aldığı dizilerde gösterdiği performans ile göz dolduruyor.

Çayeli ilçesi Musadağı köyünde ikamet eden ve bu sene üniversite sınavına hazırlanan İbrahim Bilgil, videoları sosyal medyada paylaşımlarıyla göz doldurdu.

ATV’de Kırgın Çiçekler, Kanal D’de Dayan Yüreğim, Vatanım Sensin, Hayat Şarkısı, Star TV’de Fazilet Hanım ve Kızları, FOX Tv’de Çoban Yıldızı, TRT’de ise Dördüncü Murat Kösem Sultan dizilerinde oynayan İbrahim Bilgil son olarak Tadım Reklamında oynadı.

 

 

 

Yorumlar

  1. Ciddi Misiniz?
    Figüran oyuncular devamlı farklı yapımlarda oynuyorlar zaten. Bunu kalkıp büyük bir olaymış gibi lanse etmeniz cidden trajikomik.

  1. DESTEK OLALIM
    Tebrik ederim kardeşimizi bunun gibi içimizden çıkan değerlere topyekun destek olmamız lazım yapıcı eleştiri yapmamız lazım kırıcı olmamamız lazım kardeşimizin başarılarının devamını dilerim inşallah daha yükseklerde görürüz kardeşimizi

  1. heves kırana cevap
    Kardeşim biraz bilgili olsaydın yada biliçli bişey olsan yönetmenler bile yardımcı oyuncu derken senin ettiğin hitapa bakarmısın kardeşlerimiz biyerlere gelmiş çabalarıyla kıskanma yada başka bişey olmasına gerek yok tebrik etmemiz gerekYorum Yaz