Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Çayeli Vakıfbank Lisesinden Vefa

01-11-2007 18:00:09
2868 kez görüntülendi

Çayeli Vakıfbank Lisesinden Vefa

1994 yılından beri Çayeli’nde görev yapan Tarih Öğretmeni Bülent Coşkun, 2007 yılında memleketi olan Mersin’in Silifke Yeşilovacık Lisesine tayin oldu.

Bülent öğretmen görev yaptığı okulda başarılı  öğrencilerin sınavlara hazırlanmaları için eski okulu olan Çayeli Vakıfbank Lisesinden istediği destek cevapsız kalmadı.

Çayeli Vakıfbank Lisesinde görev yapan meslektaşları Savaş Özdemir ve Yalçın Malkoçoğlu ile okul öğrencisi Hülya Yıldız’ın özel çabaları ile okulun bünyesinden ve kendi imkanları ile hazırladıkları içerisinde sınavlara hazırlık kitapları ve yaprak testlerden oluşan 7 koliyi Yurtiçi Kargo’nun katkıları ile Mersin’in Silifke Yeşilovacık Lisesine gönderdiler.

Konu ile ilgili sitemize açıklamada bulunan Okul Müdürü Cemil Bilgili, 13 yıldır ilçemize hizmet eden Bülent Coşkun arkadaşımızın bu çağrısına sessiz kalamazdık, imkanlarımız ölçüsünde yardım yapmaya çalıştık. Kitaplarımızdan faydalanacak olan yavrularımıza şimdiden başarılar dileriz’ dedi.

 

Yorumlar

  1. Vakıfbank Lisesinden de bu beklenirdi zaten
    Hocalarıma bu anlayışlı davranışlarından dolayı teşekkür eder görevlerinde başarılar dilerim...


  1. Sağolun gençler. Vatan sizden bunu bekler. Hülya, Yalçın Bey, Savaş Bey...Dedikodu yerine iş yapmayı tercih ettiniz. Bir adım öndesiniz. Mustafa sen de... Müdür Bey'i de unutmamak lazım. Beyanatı veren de o...


  1. UZAKTAN TANIRIM BEN O ELLERİ ONLAR Kİ ZAHİRDE VİRAN OLURLAR.

  1. TEŞEKKÜR
    Ben Yeşilovacık lisesinden hakan yüce gönderdiğiniz kitaplar için tüm okul adına teşekkür ederim.


  1. çok tesekkur ederiz biz yeşilovacık ögrencilerine yardımınız icin


  1. VAKIFBANK LİSESİ ÖĞRETMENLERİNE VE ÖĞRENCİLERİNE DE BU YAKIŞIRDI ZATEN...BİR SONRAKİ HERHANGİ YARDIM KAMPANYASINA BEN DE BİR VAKIFBANK MEZUNU OLARAK KATILMAK İSTİYORUM...Yorum Yaz