Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Çayeli Okuyor Kampanyası

26-02-2008 16:36:56
1659 kez görüntülendi

Çayeli Okuyor Kampanyası

Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılan “Türkiye Okuyor” kampanyasının kapsamında “Çayeli Okuyor” kampanyası başlatıldı.

Kampanyayı tanıtmak amacıyla Çayeli Yamantürk İlköğretim Okulunda Çayeli Kaymakamı Mehmet Aktaş ve Belediye Başkanı Rıza Çakır Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Latif Yağcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır, İl Genel Meclisi Üyesi Ali Osman Temirci ve Ticaret Sanayi Odası Başkanı Muhammet Sarı’nın da katıldığı bir etkinlik düzenlendi.

Konu ilgili olarak İlçe Kaymakamı Mehmet Aktaş Basın Mensuplarına bilgiler verdi. Öğrencilere kitap özetlerini çıkaracakları kitapcıklar dağıldı.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Yorumlar


  1. Devlet destekli güzel bir proje. Çayeli'ndeki genç kardeşlerimizin sosyal açıdan pek ileride olduğu söylenemez. Kitap okuma kampanyası sözde kalmamasının yanı sıra düşüncem şudur. Gençlerimiz internet ve diğer kapalı mekanların etkisinde kalmakta. Bu konuda sosyal projeler üretilmeli ve okullar tarafından desteklenmeli. Çayeli Vakfının son 2 senedir yapmış olduğu güzel faaliyetlerin çıtası dahaa yükseltilerek devam etmelidir. Gençlere sorumluluk vererek başarıyı yakalarsınız. Haftalık kampanyalar geçici fakat alınan sorumluluk ve bunların karşlığında alınan meyveler kalıcıdır. Saygılar..Yorum YazKapat