Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Çayeli 'nde Ramazan Bayramı Sevinci

15-06-2018 13:07:57
941 kez görüntülendi

Çayeli 'nde Ramazan Bayramı Sevinci

Çayeli Belediyesi tarafından bu yıl ilçe de ikincisi gerçekleştirilen Bayram Namazı sonrası kahvaltı programında Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen vatandaşlar ile sofrada bir araya geldi.

İlçenin Tarihi Hacıbaşı Camisi önünde düzenlenen kahvaltı programında yaklaşık 350 kişi kahvaltı yaptı. Kahvaltı öncesinde cami içerisinde bayramlaşma töreni düzenlendi.

Çayeli Belediyesinin düzenlemiş olduğu kahvaltı programa katılanlar arasında İlçe Kaymakamı Oğuz Şenlik, İlçe Müftüsü Mehmet Uzun ile çok sayıda vatandaş yer aldı.

Belediye Başkanı Atilla Esmen program sonrası açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi. " İlçemizde geleneksel hale getirdiğimiz bayram namazı sonrası kahvaltı programımızın bu yıl ikincisini gerçekleştirdik. Az önce bayram namazını eda ettik ve ardından bayramlaşma törenine katıldık. Tören sonrasında düzenlemiş olduğumuz programa iştirak eden kıymetli halkımıza teşekkür ediyorum.

Belediyemizce düzenlemiş olan bu programda Ramazan Bayramının sevincini ve kardeşliğini aynı sofrada paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi kimse bozamamıştır bundan sonrada bozamayacaktır.

Tekrardan başta hemşehrilerim olmak üzere herkesin Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, esenlikler dilerim. Ayrıca Belediyemiz tarafından ilçemizde Bayramın 1. Günü saat 13.30’da Hükumet konağı önünde toplu bayramlaşma töreni düzenlenecektir. Sizleri de bu bayram sevincinin paylaşılacağı törene bekler, selam ve saygılarımı sunarım.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz