Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Çayeli Milli Eğitim Müdürü

25-09-2007 16:17:05
2092 kez görüntülendi

Çayeli Milli Eğitim Müdürü

Çayeli Milli Eğitim Müdürü Muhammet Topaloğlu’nun emekli ayrılmasından sonra yeni Milli Eğitim Müdürü kim olacak diye yaşanan belirsizlik Bayram Bakır’ın Valilik oluru ile atanmasıyla son buldu.

Bayram Bakır Çayeli Altuntaş köyü nüfusuna kayıtlı, Çayeli İmam-Hatip Lisesini 1984 yılında bitirdi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Mezun oldu. Diyarbakır ve Rize de ki çeşitli okullarda öğretmen ve idareci olarak görev yaptıktansonra 25 Eylül 2007 tarihi itibariyle Valilik Oluru ile Çayeli Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Yorumlar


  1. oncelikle çayhaberi tebrik ediyorum bu haberi ilk yayınladığı için bayram hocayıda tebrik ediyorum sahsıyla bizi gurulandırdığı için başkada bi tesbitimi ifede etmek istiyorum çayelindeki atamalar neden hep rizeden yapılıyor yani illede rizede biraz gorev yapmakmi gerekiyor bld başkanı eğitim muduru sube mudurleri rehabilitasyon mud vs vs çayelim insanı bu konuda yeterli değilmi yoksa bu atanan insanlar biri birinden değerli belki ama yapılan iş şeklen yanlış


  1. İmam hatip mezunu olmayan birini atasanız şaşardık zaten ;)


  1. aynı zamanda eğitim bir-sen'li, aynı zamanda rize tandanslı... ama bu toprağın insanı. bir saat adaletle hükmetse kırk yıllık ibadet gibi olacaktır. gerisi kendi takdirine kalmış. takipçisiyiz.


  1. bayram bakır Çayeli'nin yetiştirdiği değerli bir eğitimcidir. görev aldığı tüm okullarda çok kısa sürede başarılı olan Bayram Bakır Çayeli Milli Eğitimine de büyük katkılar sunacaktır. bir çayelilli olarak atamayı tebrik ediyor hep birlikte Bayram Bakır'a destek olup iyi yerlere gelelim diyorum.Yorum Yaz