Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Çayeli eski kaymakamından örnek davranış

12-12-2019 15:22:09
2169 kez görüntülendi

Çayeli eski kaymakamından örnek davranış

Çayeli'nde bir dönem Kaymakamlık yapan İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ın bir kadın vatandaş karşısında diz çöktüğü fotoğraf gündem oldu. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in de paylaştığı, görüntüde 'bize böyle Vali lazım' yazdı. 

CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ın makamında bir vatandaşın derdini dinlerken diz çöktüğü fotoğraf karesini paylaştı. İzmir Valisi Erol Ayyıldız, makamında yaşlı bir vatandaşın derdini dinlerken diz çöktü. O anları paylaşan CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, "Randevumuz vardı, beklemeden odaya alındık. Vali diz çökmüş vatandaşın derdini dinliyor. Bize böyle valiler lazım" dedi.

İzmir Valisi Erol Ayyıldız, makamında bir vatandaşı ağırladı. Vali Ayyıldız, bu sırada vatandaşın derdini dinlerken diz çöktü. O anları ise CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel sosyal medya hesabından paylaştı. Vali Ayyıldız ile randevusu olduğunu ifade eden Sertel, fotoğrafların altına şu notu düştü:

 

'BİZE BÖYLE VALİLER LAZIM'

"Erol Ayyıldız'ın makamında çekildi bu fotoğraf. Randevumuz vardı, beklemeden odaya alındık. Vali diz çökmüş vatandaşın derdini dinliyor. Danışmanım Seyfettin Şen o anı ölümsüzleştirdi. Bize böyle valiler lazım. Halkın önünde diz çöküp derman bulanlardan. Kutluyorum."

Vali Ayyıldız'ın vatandaşla olan fotoğrafları sosyal medyada kısa sürede onlarca beğeni aldı.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz