Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Çayeli Devlet Hastanesinde Bir İlk Daha

22-08-2016 13:53:35
2914 kez görüntülendi

Çayeli Devlet Hastanesinde Bir İlk Daha

 İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesinde Kapalı (Laparoskopik) Myom Ameliyatı Gerçekleştirildi.

     İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesine kanama ve ağrı şikayetiyle başvuran hastanın yapılan muayenesinde rahim kısmında 6 cm büyüklüğünde Myom (Ur) olduğu tespit edildi.İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Kadın Doğum Uzmanı Op.Dr.Evren AKMUT ve Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Mikail UYAN tarafından hastanemizde bir ilk gerçekleştirilerek laparoskopik (kapalı) teknikle myomu alınan hastanın,aynı zamanda göbek fıtığı da onarıldı.Genel durumu iyi olan hasta gerekli takiplerin ardından taburcu edildi.

    Operasyonu Gerçekleştiren hekimlerden Op.Dr.Evren AKMUT Laparoskopik teknikle ameliyatların devam edeceğini bildirerek,ilerleyen süreçte idrar kaçırma şikayeti ile ilgilide ameliyatın gerçekleştirileceği müjdesini verdi.  

    Başhekim Dr.Yahya KESİCİ ameliyatı gerçekleştiren hekimlerle birlikte hastayı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sundu.Op.Dr.Evren AKMUT ve Op.Dr.Mikail UYAN’ı gerçekleştirdikleri başarılı ameliyattan dolayı tebrik eden Başhekim,imkanlarımızı sonuna kadar kullanarak en verimli ve kaliteli hizmeti sunduklarını belirtti. 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

  1. Tebrikler, Fakat...
    Haberi okuyunca sanki ben başka bir ilçede yaşıyormuşum gibi hissettim. Evet tebrik ederiz gerçekten, başarılarınızın devamını dilerim. Lakin şu soruları da sormadan olmaz; 1.Çayeli devlet hastanesinde neden doktor durmuyor, 2. Gelen doktorlar neden sürekli kaçmak için bahane arıyorlar. 3.Ben bu hastanede hastabakıcının doktora bağırdığına şahit oldum. Bu hakkı onlara kim veriyor 4. Verilen tahliller neden hep yanlış çıkıyor(doktorlar söylüyor). Personel eksikliği mi yoksa teçhizat eksikliği mi? 5. Personele neden birşey sorulamıyor. Vatandaşa hizmet için maaş almıyorlar mı? 6. Ve en önemlisi bu hastaneyi neden kimse denetlemiyor...Yorum YazKapat