Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Araştırmada servisler yenileniyor

05-03-2020 12:59:57
3139 kez görüntülendi

Araştırmada servisler yenileniyor

Rize Valisi Kemal Çeber, daha önce yenilenen Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Servisi ve yenileme süreci yeni tamamlanan Kalp Damar Cerrahi Servisini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Çeber’e eşi Neslihan Ayan Çeber’inde eşlik ettiği ziyaret ve incelemede, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, Rize Eğitim ve  Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Op.Dr.Atilla Özenoğlu, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve yetkililer hazır bulundu.

İncelemelerin ardından ileriye dönük yapılacak çalışmalar hakkında da bilgi alan Vali Çeber, sağlık hizmetleri alanında yoğun çalışmaların olduğunu vurgulayarak “ Bir taraftan yeni hastanemizin yapım sürecine ilişkin çalışmalara devam ederken, diğer taraftan mevcut hastanede yapılan yeni düzenlemeler sayesinde vatandaşlarımıza sunulan hizmetlerin daha faydalı olacağı kanaatindeyim. İlimizde kurum ve kuruluşlarımız sürekli olarak kendilerini yenilemekte ve ihtiyaç tespitleri yaparak eksikleri gidermektedirler. Hastanemizdeki yenileme çalışmaları Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve İl Sağlık Müdürlüğü kaynaklarıyla, Rize Valiliği, Rize Belediyesi ve yardımseverlerin katkılarıyla yapılmıştır. Bu vesile ile Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan yeniliklerde emeği geçen destek olan herkese teşekkür ediyor, ilimizi ve ülkemizi daha güzel seviyelere ulaştırma konusunda yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum. “ dedi.

 LİNK İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum YazKapat