Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Ağaran Şelalesi

17-08-2007 23:23:29
1914 kez görüntülendi

Ağaran Şelalesi

Özellikle son yıllarda ismini sıkça duyduğumuz Ağaran Şelalesini daha iyi tanıtmak içi kurulan dernekten sonra şelalede sosyal tesis yapım çalışmalarına başlandı. Rize merkeze 30 Çayeli merkeze 12 km uzaklıkta olan şelaleye 2 km yol hariç tamamen asfalt beton olan yolla ulaşılıyor.

 

Şelaleye gelenler şehre yakın stresten uzak güzel bir gün geçiyorlar. İsteyenler serin gölünde yüzmenin keyfini yaşıyor. Çok yakın biz zamanda Şelaleyi daha çok kitlelere tanıtmak için çok daha büyük bir etkinliği yapma çalışmaları sürdürülmektedir.

Yorumlar


  1. Şelale şelale diye internetlerde okuduk. Bizde baya birşey var dedik. Arkadaşlarla toplandık Aydere mi gidelim ağaran şelalesine mi diye sonunda aydere gittik bir de oraya gidelim dedik. ama yazık ettik günümüze. Hiçbirşey yok ki Sadece su oraya gitmek için de canımız çıktı. Yetkililere sesleniyorum. Lütfen herşey bittikten sonra tanıtım yapalım ki gidenler pişman olmasın.

  1. -
    Yanlış düşünüyorsunuz.Bundan 3 sene önce hiç bir çalışma olmadığı vakitlerde çıkmıştık. Patika yollar bile aşmıştık. Ve süper bir gün geçirmiştik. Çayeli'nde keşfedilmesi geç ama geleceği süper olacak bir yer Ağaran şelalesi... (Suyun çıktığı yere doğruda bir patika yürüşü bir doğa macerası ararsanız gününüzü bir ömür unutamazsınız)

  1. ağaran
    evet yoremizin en güzel yerlerinden birisi ağaran şelalesi şairler deremizin başında şehir merkezine 12 km uzaklık muazzam bi yer keşfedilmemiş cennet temiz hava bol oksijen gidilip görülesi görülüp bir daha gidilesi yer . resimlerin birinde kendimi gördüm artık dizi yapımcıları kapıyı aşındırır ne yapcaz bilmemki . herkese selamlar.Yorum Yaz